Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudtok belinkelni egy mintát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok belinkelni egy mintát gyermektartás iránti keresetről? és szülői jogok korlátozását hol kezdeményezhetem? Esetleg erről egy minta, ha van? SOS

Figyelt kérdés

Nincs pénzem ügyvédre,így magam kell,hogy intézzem. Apuka nem hajlandó fizetni,de italra mindig jut a 350 ezres fizetéséből. Én meg 39 ezerből "ÉLEK" a 8 hónapos kislányommal.

Nagyon megköszönném,ha valaki érdemben tudna segíteni!



2012. febr. 12. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyermekelhelyezés, gyermekgondozás és gyermektartással kapcsolatos dokumentumok letöltése >> [link]
2012. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi,de ezem a linken egyik sincs. Ha esetleg van valakinek sajat,megadom az emailem. mydreams3@freemail.hu
2012. febr. 12. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
kérlek utána nekem privibe eltudod küldeni?
2012. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyermekelhelyezésről van ilyen kereset, de az csaknem annyi idő, mint a válás.Nem tudom, amíg az elhelyezés nincs meg (amit válás nélkül is lehet intézni,magyarország.hu-n, ügyintézés menüpont alatt találsz keresethez mintát, uaz, mint a válási, csak itt a gyerekelhelyezést kéred, nem a házasság felbontását. Lehet sürgősséggel is kérni, de akkor is van szerintem legalább 1 hónap), egyáltalán bíróságítélhet -e gyerektartást? Szerintem ez az 1. A városi bíróságpanasznapjárais rákereshetsz itt neten, ott segítenek, és az biztos, de azzal számolj, hogy tömeg lesz, és 14 év alatti felügyelettel sem tartózkodhat a bíróság épületében, tehátfél napra vkire hagyni kell a gyereket.
2012. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes bíróság honlapján megnézed, mikor van úgynevezett nyilvános panasznap (heti egyszer van). Ezen a napon besétálsz a bíróságra, és elmondod, mit szeretnél. Ők szépen hivatalosan - és ingyen - megfogalmazzák neked, egyúttal természetesen benyújtásra is kerül a kereseted.
2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült, vagy írjak példát?
2012. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!