Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akit megcsalt a férje és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsalt a férje és utána mégis együtt maradtak, azoknak helyrejött később a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nálunk szóba került a válás is, szerelmi viszonya volt, szerette a nőt, majdnem egy évig tartott a kapcsolatuk. Az anyagi dolgok és a gyerek miatt maradt velünk. 1 éves a fiunk. Érdemes így? Lehet jobb?

2012. máj. 19. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%

Biztos nem adsz neki semmit a szexben, azért lépett félre.


Szégyelld magad!

2012. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok rá büszke,de én abban a helyzeteben voltam,hogy én lettem a szerelmi viszony. Bő fél évig voltam együtt így egy pasival,ezután meguntam és döntés elé állítottam. A családot választotta. Sajnos azonban csak rövid ideig,mert ha én nem,akkor lett más vagy mások!
2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Titeket választott. Innentől kezdve inkább rajtad múlok kell-e neked,túl tudsz-e lépni ezen.

Én magamról tudom, együttmaradni én is tudok közös célok érdekében (közös gyerek), de sem megbocsátani, sem felejteni nem, sőt hasonlóan bánnék el vele. Rossz jellem kérdése tudom, de ilyen is van.

Te visszavártad/fogadtad őt? Bízol az újrakezdésben? A másik nő végképp kikerült a képből?

2012. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
amúgy sajnos igaz, amit előttem írtak: aki egyszer csalt az többször is fog... keresi az igazit vagy az izgalmat. Ha te lennél neki az, nem keresné.
2012. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

OFF

ez érdekel

hogy alakul ki egy ilyen viszony? fellángolás, hogy mi egymásra találtunk, aztán lehűlés, hogy mégse?

Mit vártok ilyenkor a pasitól? Elhiszitek, hogy hideg a feleséggel a kapcsolat, és " ő is megérdemli a szerelmet" ?

Vagy nem érdekel a családja?

nyilván minden eset más és más...

2012. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem is érdemes és nem is lesz jobb. Hülye vagy ha vele maradsz már bocs. Nincs az a pénz ami megérné, hogy egy ilyen kapcsolatban éljek tovább. És a gyereket se hozd fel indoknak, mert a gyerekek nem hülyék és megérzik, ha gond van. Oké, hogy még csak 1 éves, de ha felnő látni fogja, hogy sza.r a kapcsolat közöttetek (mert egy ilyen eset után nem tudjátok minden sérelem nélkül helyrehozni és marad benned tüske) és az neki is sza.r lesz. Inkább egy válás és később nyugodt környezet, mint együtt maradni, állandóan azon agyalni, hogy na most vajon miért késik...kivel lehet...és mikor elmérgesedik a helyzet mert már végképp nem bírod tovább 10 év múlva elválni...mert akkor magyarázkodhatsz a gyereknek is, vele is rossz lesz egy ideig a kapcsolatod stb. Most még kicsi, nem észlel semmit az egészből, majd ha nagy lesz akkor elmondod neki. Én elválnék.

Tapasztalat...

2012. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
N apont ez az amit az utolsó írt, ne bocsáss meg, ne akard átélni mellette a még nagyobb szenvedést, amikor késik vagy nem veszi fel a telefont hogy egyből kattogjon az agyad, lehet nem teszi meg de lehet hogy igen, sőt inkább ez a biztosabb hogy még egyszer félrelép, mert neki ott van a biztos, aki már egyszer megbocsájtott megfogja a másikat is! Én egy kapcsolatomban sok flörtöt megbocsájtottam, igeeen sokat és ez a mondanivalóm az egyiket megbocsájtottam jött egy újabb, ennek köze sincs a megcsaláshoz talán, de azért indoknak jó!
2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

# 5:

Egy ilyen kapcsolat ugyanúgy alakul, mint bármelyik másik: jön, akaratlanul. Megvan az a bizonyos vibrálás, a felek keresik egymás kapcsolatát, mert jól érzik tőle magukat, aztán szinte észrevétlenül nyakig vannak a közepében. És ugyanígy ki is tud hűlni.

Hogy mit várok: én egyáltalán nem várom egy pasitól, hogy hagyja ott a családját, sőt! Amikor ez egyáltalán felmerült, akkor megszakítottam vele a kapcsolatot. Én is egy ugyanolyan "elhanyagolt" feleség vagyok - persze tehettem is róla, ezt most már tudom! De a házasságom már nem lehet helyrehozni, viszont a gyerek miatt együtt vagyunk. Nem vágyom másra, csak valakire, akitől testi-lelki törődést kapok, és ezt viszonozhatom. A feleséget ismerem (nem túl jól, egyáltalán nem vagyunk jóban). VALÓBAN nem tesz semmit a házasságáért, iszonyú hideg, csak az anyagi javakhoz ragaszkodik, meg a tisztes család látszatához. Ezt nem csak én mondom, és nem csak a férj mondja. Nem jó, amit teszünk, de sajnos nem tobzódunk a lehetőségekben, főleg, ha a partnereink érdekeit is figyelembe vesszük. Én a férjemmel már tisztáztam, hogy nem vagyunk egy pár...

Voltam amúgy megcsalt fél én is. Meg tudtam érteni, tényleg nagyon durván ellaposodott a kapcsolatunk. És ő se hagyott volna el, hiszen azóta se hagy, pedig én válnék... de a "szeretőmtől" akkor sem várnám el, hogy ő lépjen.

2012. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja és a gyerek miatt dolgot úgy kell érteni, hogy egyedül nem boldogulnék vele, sem anyagilag, sem más téren (nem átlagos gyerekről van szó, de most nem fejteném ki, hogy mi is pontosan). A férjem meg ragaszkodik a gyerekéhez.

Már nem veszekszünk, ez inkább egy ilyen baráti szövetség a gyerekért, mint házasság....

2012. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha mindenkepp egyutt akartok maradni, kezdjetek ujra, tiszta lappal. Tudom, hogy nehez gyerek mellett, de randizzatok ujra, szeressetek bele egymasba ujra.

Ez nem szimpla biologiai 'osztonos' kapcsolat volt, hanem ahogy te is irtad, szerelmi viszony, amihez valoszinuleg neked is van kozod. En megertem, hogy neked most elsosorban anyanak kell lenned, de probaltal NO maradni a ferjed mellett, hogy o ferfi lehessen melletted?

2012. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!