Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akit megcsalt a férje és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsalt a férje és utána mégis együtt maradtak, azoknak helyrejött később a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nálunk szóba került a válás is, szerelmi viszonya volt, szerette a nőt, majdnem egy évig tartott a kapcsolatuk. Az anyagi dolgok és a gyerek miatt maradt velünk. 1 éves a fiunk. Érdemes így? Lehet jobb?

2012. máj. 19. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az hogy nem lesz jövőtök. Szerette a nőt, és csak a gyerek miatt maradt veled? Ha nem szerette volna csak egy szex még az is jobb indulásnak. Ekkora baba mellett pláne... Apu 20 év után csalta meg anyut. Volt nagy bűnbánat, aztán megesett újból. Évekig ment ez és elváltak. Aki már így kezdi annak nem lesz hosszú a házassága. Az érzelmi kötelék az alap, arra épül minden. Nálatok ez hiányzik.
2012. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Ritka az olyan mikor egy ilyen megcsalás után rendbe jönnek a dolgok. Ha nem megy akkor nem kell erőltetni. Sokszor az van, hogy gyerekek miatt. Egy gyerek sokkal több kárt szenved egy olyan családban ahol nincs szeretet, érzelmek. Viszont ha újra egymásra találtok akkor hajrá!
2012. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom,mert a gyerek miatt kicsit nehezebb lesz..de szerintem nincs jövőtök...

Igen,csaltak meg..azonnal szakitottam,nem birtam elviselni,hogy hozzám érjen...ennek már kb.10éve..de még most is felfordul a gyomrom,ha rá gondolok!!!Igaz nem volt gyerekünk...

Ez a legrosszabb,hogy szerelmes volt...tehát már nem te vagy a szerelme.

Nem a te hibád...egyszerüen,elmúlt !

Történhetett volna a te részedről is..ne hibáztasd magad..és lépj tovább!

Erőt kivánok ,hogy megtedd,amit tudsz te is,hogy meg kell lépni...

2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem megalázó, hogy úgy vissza mentél hozzá, hogy mást szeret. Szerintem nem lesz jobb mert az más ha csak dugni jár de ha szerelmes az nagyon necces. Úgyis mindig a nőre gondol ha veled van. Egy idő után fel fog őrölni téged. Nem ismerlek de biztos megérdemelsz egy olyan valakit aki csak téged szeret.
2012. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!