Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Anyámnak már jó ideje van egy pasija korrekt meg minden de mivel elvált szülők gyermeke vagyok az a dolgom hogy utáljam.(az a furcsa, hogy apám csaját kedvelem pedig ő miatta váltak el)Szóval, ennek a fickónak van egy elviselhetetlen, 10 éves lánya. Főbb jellemzői: idegesítő, álszent és tudom hogy parasztnak tartotok de azt is utálom, hogy beteg(hiányzik a pepszin a gyomrából) ez miatt állandóan krákog mintha éppen a belét akarná kiköpni. Nos, szilveszterkor idejön a csávó(amivel semmi bajom) de hozza a nőstényivadékot én meg meghívtam a keratesómat. És most mi a szart kezdjek??????!!!!!!!

2012. dec. 29. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ijeszd halálra: fények, ijesztő hangok, hirtelen mozdulatok..stb:D
2012. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
tuleled...
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
takarítsd ki magad.
2012. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
te egy bitang nagy suttyó vagy.
2012. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha utálod, ne társalogjál vele és drukkolj, hogy nem veszi el a pasas anyádat feleségül
2012. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kötözzétek egy székhez, úgy nem fog zavarjon titeket.
2012. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Argloss ***** válasza:

Nem dolgod utálni senkit. A 10 éves kislányok és kisfiúk sokszor idegesítőek, az már csak rajtad tökéletes felnőtt emberen múlik, hogy mennyire tudod kezelni a gyerekeket.

A helyes az lenne ha máshol szilvesztereznél, vagy úgy otthon, hogy a kislány is jól tudja magát érezni.

A nem helyes lépés meg az, hogy elkezdesz hisztizni és tönkreteszed mindenki szilveszterét, hogy aztán ha van lelkiismereted még te is rosszul érezzed magad szilveszterkor...

2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
rakd be a fülest és szrd le
2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ember én a helyedben már rég elástam volna hátul a kertben:DD

a viccet félretéve, csak kerüld a társaságát

2012. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen embertelen... nem kell őket szeretned, de akkor inkább légy közömbös. Most attól mi lesz jobb, hogy kiutálod őket? :S A kislány meg nem tehet róla, hogy az apukája talál egy nőt, arról meg végképp nem tehet, hogy nem egészséges a gyomra...


"Legyél kedves mindenkihez - sosem tudhatod, miféle keresztet kell viselniük, és milyen édesen cseng fülükben egy kedves szó."

R.P.E.

2012. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!