Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » S. O. S! Mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mi tévő legyek? Éjszaka eljöttem a férjemtől a 7 hónapos kisfiammal, mert részegen hazajött, és ott ütött ahol ért, fojtogatott.

Figyelt kérdés
Értem jött az öcsém,gyorsan összefogtam pár cuccot a kicsimnek,és eljöttem anyuékhoz.Mi legyen most?Biztos hogy nem akarok vele maradni!Mi az első lépés ilyenkor?Ez nem számít emberrablásnak ugye?Mert otthagytuk...
2013. febr. 17. 08:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Békülésről szó sincs!Nem ejtettek a fejemre!Válok mindenképp!
2013. febr. 17. 09:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy értelmes nő, aki nem tűri az erőszakot.

Az első jól mondta, látlelet, feljelentés, távoltartási végzés,válás.

Aki egyszer így megtámadta az állítólag szeretett nőt, akár részegen, akár józanul, az megteszi legközelebb is.

Kívánok sok erőt a továbblépéshez!

2013. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha feljelented, lehet, hogy börtönbe kerül és akkor nem láthatja a kisfiad felnőni :( "


Miért ne láthatná?? A kérdező gondolom nem súlyos sérülésekkel ül a gép előtt, max könnyű testi sértés lehet, ittas befolyásoltság alatt, családon belül. Maximum pénzbírságot fog kapni, mondjuk ezzel a kérdező nem lesz előrébb az igaz.

2013. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem szeretném ha börtönbe menne,a pénzbírságot se,azt a gyerekemtől vennék el.csak szeretnék megszabadulni tőle.ügyvédnél kezdjek,vagy a bíróságon,vagy hova kell menni ebben az esetben?
2013. febr. 17. 09:46
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is érdemes látleletet vetetni, ki tudja mikor jön jól a válóperben. Aztán ügyvéd és ő majd elmondja a továbbiakat.
2013. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ügyvédnél. Egy sima esetben is azzal kezdik, és ő mondja a többit, de ha van látlelet előtte az sem árt mivel eleve hétvége van, holnap tudsz gondolom menni ügyvédhez.
2013. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

10-es, normális vagy? Egy ittas éjszaka? Ittas éjszaka után menjen haza, és feküdjön le aludni. Nem nekiállni elgyepálni az asszonykát.


Kérdező, csak azt tudom ismételni, amit a többi hozzászóló. Orvos, látlelet, rendőrség, feljelentés, válóper!

2013. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Orvoshoz látleletért. Hivatalos feljelentés, válóper beadása. Kizárólagos felügyelet kérése.
2013. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
az orvosnál kezdjed, később még hasznos lehet az a papír akár a válásnál is
2013. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!