Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet bizonyítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet bizonyítani, hogy egy apánál jobb helyen lenne a gyermek?

Figyelt kérdés
A kislányom elmúlt 13 éves és az anyja folyamatosan terrorizálja otthon, én úgy érzem, hogy nálam jobban szeret lenni, és meg vagyok arról győződve, hogy több szeretetet kapna!
2008. jún. 29. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj ügyvéddel. Ha mindenben az igazat mondod, és vannak emberek, akik tanuként alá tudják támasztani az állításaidat, akkor biztos menne. A gyereket is be lehet idéztetni, de az nem mindig jó megoldás, lelkileg nagyon megzavarhatja. De ő is választhat, hogy hol szeretne élni egy bizonyos kor után. Sajnos nem tudom, mi a korhatár.


Sok sikert

2008. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

12 év a korhatár.

Ha a gyerek is menni akar, fordulj ügyvédhez.

Úgy tudom, ha a gyerek már abban a korban van, hogy eldöntheti melyik szülővel akar élni, nincs szükség újabb tárgyalásokra, de egy ügyvéd nem árthat.

2008. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12év a korhatár, ezután meghallgathatják a gyereket ha a szülők is beleegyeznek de ez elég macerás lenne egy gyereknek.Az ügyvéd környezettanulmányt fog kérni mindkettőtöktől,jövedelemigazolást.Sőt mindkét családot elküldhetik igazságügyi orvosszakértőhöz aki eldönti, hogy a gyereknek psyhikailag mi a legjobb.De az is elég megrázó.Ezt a saját tapasztalatomból tudom.Úgyhogy nekünk azért nem kellett ezt az utat bejárni mert a volt férjem visszalépett az elhelyezési pertől, így nálam maradtak agyerekek.Az lenne a jó ha a volt feleséged ezt belátná és meg tudnátok egyezni ketten a bíróságon.
2008. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!