Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért válsz/váltál el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válsz/váltál el?

Figyelt kérdés

Hogy jutottatok el odáig, hogy nincs tovább értelme próbálkozni?

Válás után milyen lett a viszonyotok?


2013. okt. 17. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt intimitás,nem volt szeretet,hiteleket vett fel a pénzt kütyükre költötte,nem kommunikált velem és mindezeket a problémákat nem akarta megoldani.Szépen ,békésen,egyszerűen elváltunk és soha többé nem találkoztunk.Kifizettem a fele adósságát az nehéz volt.Ezután szép,jó életem lett.Neki meg 100 ezer E adóssága és elzüllött.
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nálunk az a helyzet, hogy nemrég házasodtunk össze (a nyáron), és mostanában jöttek a levelek a faktorcégek követelik hogy x összeget fizessen be havonta különben megy a végrehajtóhoz az ügy.

Konkrétan 2 milliós adósságot titkolt el.


Hiába szeretem, ezen nem tudok túllépni, hiszen ezt most már a közös kasszából fizetjük, és nem ilyen terveink voltak.

Tudom hogy ez nem válóok, de mégis csak 3 évig titkolózott meg hazudott nekem.

2013. okt. 17. 21:26
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
A házasság nem arról szól h jóban rosszban? egyedül hagynád azért mert adóssága van? szereted te egyáltalán? mert ha én szeretek valakit és ilyen helyzetbe kerül a gatyám is rámeget akk is segítek neki..
2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem az adósság a legnagyobb bajom, hanem az, hogy 3 évig hazudott nekem.

Most is csak azért bukott le, mert egyszerre 2 faktorcég küldött levelet és én vettem ki a postaládából a leveleket.

2013. okt. 17. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
mert eltartottam 1,5 évig, cigiztettem, itattam, hogy jó agresszív legyen, ő meg cseszett dolgozni, mert "fáradt volt"
2013. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősöm ugyanìgy járt!Hiába válsz el innentől közös vagy fizess le egy ügyvédet h utòlag is irathass házassági szerződést!!
2013. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén megmondom nekem ez a jóban-rosszban nem jön be.Az én volt férjem is házasságkötéskor elhallgatta hogy van hitele.További hiteleket vett fel,és azt mind a maga szenvedélyeire költötte,mindég a legújabb menő dolgok kelletek neki.E közben én kanalaztam a fekete levest.Szóval az egyiknek a jó a másiknak a rossz?Utána évekig dolgoztam éjjel- nappal minden szar munkát elvállalva, hogy kifizessem a hitele felét.Nem, a jóban-rosszban nekem nem jön be.A jóban-rosszban eskü fényében sok disznóságot el lehet követni.
2013. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A házasság előtt szerzett tartozás nem csak azé aki felvette a hitelt? Mint a házasság előtt szerzett vagyon?

Bocs az off-ért

2013. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

"A házasság előtt szerzett tartozás nem csak azé aki felvette a hitelt? Mint a házasság előtt szerzett vagyon?

Bocs az off-ért"


Jogilag stimmel, de ha közös a kassza? Hogy is van ez? Drágám, neked már nincs pénzed, szóval az elkövetkezendő 1 hétben csak magamra fogok főzni?

2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez miatt elválsz, remélem szerencsétlen srác jó szélésre és gyorsan tárja neked az ajtót. Mert kb. ennyi a hatalmas "lamour'.
2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!