Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beszéljek feleségem szerelméve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek feleségem szerelmével, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A feleségemmel ezerrel tartunk a válás felé. Szerintem egyelőre kikacsintási fázisban tart, tudom is ki felé. A pasi valószínűleg még nem döntött, így párom még ingadozik. 4 éves kislányom miatt egyelőre nem biztos, hogy válnék.
2014. febr. 12. 03:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam megtette, annak ellenére, hogy beszéltünk. 3 és 6 éves fiainkkal lépett le, a páciens a szomszéd volt.

Semmi értelme beszélni senkivel. Ilyenkor a nő nem emberként viselkedik, hanem egy ösztönök által vezetett állatként.

2014. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

húú ez nagyon nehéz kérdés...

mi akkor még nem voltunk házasok és gyermekünk sem volt, amikor "meglegyintett a szerelem szele". egy régi "nagyon jó barátjának" nagyon szimpatikus volt az összhang közöttünk és gondolta a hiányosságokat pótolja, ami abban az időszakban nem volt az életünkben..konkrétan 1 évig alig láttuk egymást, látástól vakulásig dolgozott. mivel a férjem gondolom mindent elmesélt neki rólunk, ő visszaélt vele és kígyóként addig csapta a szelet óvatosan amíg úgy éreztem szó szerint "belemászott a fejembe".

elkezdtem teljesen becsavarodni, a férjem is észrevette hogy valami nagyon nem stimmel, és szikrázik a levegő kettünk között a másikkal. Ekkor léptem. Elmondtam őszintén hogy mindig irogat és bókolgat, mindig úgy hogy ne lehessen direktben rámondani, hogy udvarol és én elkezdtem érezni valamit...mi összeültünk 3an, mert a férjemnek ez az ember üzlettársa és régi barátja volt. teljesen nyugodtan és dráma nélkül (a 3. fél skypeon) A másik tagadott mindent,sőt először rám, majd a férjemre próbálta kenni-mondván csak túl féltékeny és beképzeli... nekem ekkor esett le végképp, hogy a férjem mellett akarok lenni, aki még egy ilyen helyzetben sem nekem esett, hanem nyugodt volt, mellém állt és biztosított, hogy szeret, akárhogy is döntök..a másik meg már azelőtt elkezdett hazudni, hogy elkezdődött volna valami..ezt csak azért írtam le, mert akkor ha a férjem balhézik, győzköd, talán másképpen alakult volna minden, talán le sem ülünk így beszélni..a határozott, nyugodt, önbizalommal teli viselkedése azonban észhez térített, hogy mit veszítenék..és soha nem vágta azóta sem a fejemhez. Nálunk a beszélgetés segített, de azt nem javaslom, hogy a "szerelmet" győzködd vagy megalázkodj, az a nejed szemében sem túl férfias, inkább sajnálnivaló.

Szerintem ne győzködd, inkább mutasd meg az értékeidet, érezze, hogy mit veszít el..és ezt pozitív dolgokkal tudod. sok sikert!

2014. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 21. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!