Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez mar az o baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar az o baja?

Figyelt kérdés

A ferjem elhagyott egy fiatalabb no miatt. Nagyon nehez volt feldolgozni, hogy elment en meg egyedul maradzam ket pici gyerekkel. De mar jol vagyok, az elet megy tovabb es biztos vagyok benne, hogy talalok majd valakit es abban is, hogy bar megbocsajtottam az volt ferjemnek nem tudnek ujra vele elni es bizni benne ugy mint regen!

Es akkor most a probelmemrol:

A kolleganom unokestverevel lepett le a ferjem. Annak idejen hallotam olyanokat, hogy a lanynak csak a volt ferjem penze kell, de akkor nem hittem el. Most a lany novere is nalunk dolgozik es (nem ismertuk egymast) meselt a hugarol. Vegul az unokatestveruk vilagositott fel minket!

A lany novere sajnalkozott a huga miatt, szegyenli amit tett. Es a csaladjukban nyilt titok hogy a lany a penz miatt szedte ossze a ferjem, mert o nem fog havi 100ezeret dolgozni.

A baratjaval nem szakitott, sot a fiu is biztatja a lanyt hogy "hizza le " az ex ferjem (ami eleg jol is megy neki) es majd nyitnak egy uzletett konkretan egy zoldsegest es akkor majd elhagyja "az oreget".

Nekem nagyon kellemetlen volt hallgatni, hogy egy ekkora balek volt a ferjem.

Erdemes lenne szolni neki? Hinne nekem? Vagy megerdemli?


2014. máj. 28. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

A jelenlegi viszonyunktól függ, hogy szólnék-e..szívem szerint igen

De a viszonytól függ az is, hogy hinne-e..mi ezt nem tudhatjuk.

2014. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A viszonyunk mar rendezodott, de nem tudom hogy hinne e. Nagyon szerelmes a lanyba, a gyerekekkel sem torodott az elejen lassan egy eve tart a kapcsolatuk.
2014. máj. 28. 14:28
 3/21 Őszödi Ferenc ***** válasza:
62%

Ne szólj neki:

- elhagyott, elváltatok, külön életetek van

- nem hinne neked, azt gondolná, csak be akarsz kavarni

- gondolj szegény lányra is, valamiből (valakiől...) neki is meg kell élni

Az exed meg még mindig olcsóbban jön ki, mintha prostizna.

2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem úgysem hinne neked, és csak azt vágná a fejedhez, hogy féltékeny vagy, meg kavarni akarsz.
2014. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Miért foglalkoztat ennyire az exed?

Mondd meg a csajnak, hogy a pasi az exed, és nem vagy kiváncsi rá. ennyi.

2014. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Na, a kollegak jol megkevertek a sz...rt neked. Hagyd, erdekelte akkor a ferjedet, hogy mi lesz veled es a gyerekekkel? Ha mar egy evig egyutt vannak, lehet az is, hogy a csaj hosszabb idore egyutt marad az oreggel. Lehet az is, hogy mindket pasit csak huzza a kislany.
2014. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

pontozzatok le, én szólnék. attól, hogy köcsög volt és elhagyott, még van közös múltatok, gyerekeitek, szóval ha azt vesszük már csak a gyt miatt sem kéne teljesen hidegen hagynia téged a pénzügyi helyzetének. bár mondom, nekem nem ez az elsődleges szempont, hanem a tisztesség.

te ismered a férjed, de ha azt mondod, normális a viszonyotok, akkor biztos tudod úgy közölni vele a dolgokat, hogy lássa, nem visszakönyörögni akarod.

2014. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én leállítanám a kedves a testvért. Nem is értem, mint ha direkt még rá akarnának tenni egy lapáttal. A továbbiakban ne beszélgess a kolléganőddel a húgáról és az exférjedről.

Aki hülye, azon egyébként sem lehet segíteni...

2014. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Vissza nem mennek hozza, soha. Nem vagyok biztos benne hogy akarna e hinni nekem.

Igen elhagyott, de megis csak egy ember, es a gyerekeim apaja is. Hat ezert a dilemma.

2014. máj. 28. 14:39
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a saját gyereked, akkor megpróbálod felvilágosítani a volt férjedet. Az a pénz egyszer még a gyerekedé lesz!
2014. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!