Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom válása folyamatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom válása folyamatban van, de a felesége most bejelentette, hogy terhes. Ez hátráltatja a válást? Van bármilyen hatással a vagyonmegosztásra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:02
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Bízok a páromban, tudom mi történt.


Azt tudjuk, hogy az ő nevén lesz a gyerek. Aztán majd csináltatunk DNS-tesztet és onnantól az ő baja, hogy kivel tartatja el magát.

2014. máj. 29. 19:47
 22/43 anonim ***** válasza:
98%
Ha a parod a gyerek apja, akkor az a valaki o lesz....
2014. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
A vagyonmegosztásra nincs hatással,de ha gondolkodnál a kapcsolatotokra lenne...:(
2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
A párod tudja, te nem tudod mi történt. Ha annyira részeg lett volna akciózni nem tudott volna. Egyébként én amikor szakítófélben voltam az exemmel, nem piálgattam vele, nem tudott volna leitatni. Megbízható párod van.
2014. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, minek piáltak egyótt? Jó dolga van a párocskádnak, mert te mindent benyelsz, amit ő neked előad.
2014. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom miért froclizzátok szegényt!


Hogy is mondják a nők hasonló esetben?


Véletlen volt, kikapcsolt az agyam, azt sem tudtam mi történik velem!


Na hát így járhatott kérdező párja is:-)))

2014. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
87%
Ez akkor is csak egy üres, légbőlkapott kifogás, ha történetesen egy nő mondja, szóval hagyjuk ezt a nemi megkülönböztetéses témát. Előttem már leírták, DNS tesztet kell majd végeztetni, ÉS átgondolni, hogy hogyan tovább, ha tényleg az övé a gyerek.
2014. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom miért froclizzátok szegényt!


Hogy is mondják a nők hasonló esetben?


Véletlen volt, kikapcsolt az agyam, azt sem tudtam mi történik velem!


Na hát így járhatott kérdező párja is:-)))

2014. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Egy helyen dolgoztak korábban, egy közös munkatárs szülinapját ünnepelték. Nem értem, mi olyan hihetetlen ebben.


Nincs min gondolkodni. A párom nem akarja a gyereket. Ha tényleg az övé, majd ő dönt.

A nőnek párkapcsolata van, nyilván azzal a pasival többször szexelt, inkább övé lehet a baba.

2014. máj. 29. 20:21
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, ha magáról se tudott, akkor hogy állt fel neki? Ezt magyarázd már el légyszives!
2014. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!