Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt mar valaki ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki ugy, hogy terhes lett az uj parjatol, de kesobb volt a valas? Mi a teendo? Mikor lehet ujrahazasodni?

Figyelt kérdés
Engem elhagyott a ferjem egy eve masik no miatt,nem is akart velem lenni.Hamar ram talalt a szerelem es rogton kozos nevezon voltunk az uj parommal.Most terhes vagyok az uj paromtol es a valast csak oktoberben mondjak ki.Nem tudom igy mi lesz a babaval,ha igy a volt ferjem nevet kapja amig ossze nem hazasodok az uj parommal azt mikor is lehet tenni a valas utan....
2014. júl. 26. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%

A válás után rögtön újra lehet házasodni, de a válás kimondása után még 10 hónapig (300 napig) a volt férj nevére kerül a gyermek.


Teljesen mindegy mit csinálsz, elsőre az ő nevére fog kerülni. Ezután lemondhat róla és tehet az új barátod apasági nyilatkozatot, majd a nevére veheti a gyereket. Olyan lehetőség, hogy egyből az ő nevére kerüljön nincs.

2014. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miert nincsen,ha hazassagot kotottunk pl?vagy ha mar akkor lemond az apasagarol a volt ferj,mivel nem is az ove?
2014. júl. 26. 16:22
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert a jog így határozza meg. Semmiféle kibúvó nincs ezalól.
2014. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ebbe bele fog betegedni a mostani parom :(
2014. júl. 26. 16:25
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezhetem minek vállaltatok gyereket, ha még a jogi helyzettel sem vagytok tisztában?
2014. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mi mar aprilasban nyilatkoztunk a vagyoni targyalason,hogy megszunt kozottunk az eletkozosseg...igy sem lehetseges?
2014. júl. 26. 16:25
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
A legidiotabb magyar torveny ami letezik. Miert feltetelezi a torveny, hogy csakis egy ferj lehet, oneki kell lenni apanak? Nem egyszerubb lenne, mint kulfoldon, hogy minden megszuletett gyereket el kell a megnevezett apanak ismernie? Ha nem, akkor DNS.
2014. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez a gyerek egy csoda,szerelemgyerek!Nem szamitottunk ra,mert orvosilag a mostani paromnak nem lehet!Kiderult megis...van ilyen,nem kene itelkezni!
2014. júl. 26. 16:27
 9/26 anonim ***** válasza:

"A legidiotabb magyar torveny ami letezik. Miert feltetelezi a torveny, hogy csakis egy ferj lehet, oneki kell lenni apanak? "

Gondolom abbol a feltevesbol indul ki, hogy epeszu ember eloszor lezar egy kapcsolatot, utana kezd bele egy ujba....

2014. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ezesetben,meg a legtobb esetben mar reg le van zarva egy hazassag mire elinditjak a valast es idopontot kapnak magara az elvalasztasra.Ha minden jol megy akkor megvan hamar,nalunk egy ev volt,mert hamar megeggyeztunk.Ferjem nem akart,en meg nem balheztam.Vgyoni dolgok az enyemek...de valahol hosszu evek2-5...addig ne kezdjen az ember masik kapcsolatot???
2014. júl. 26. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!