Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka a nyári szünetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka a nyári szünetben láthatás alatt az én tudtom és beleegyezésem nélkül külföldre vitte az 5éves gyereket. Jogosan tette? Nem kellett volna azért szólni nekem, csak hogy tudjam? Mégiscsak én vagyok a gyámja.

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 17:23
1 2
 1/18 acelsziv ***** válasza:
14%
írásos beleegyezésed kellett volna a dologhoz. Ezért a gyámügy alaposan meghurcolhatja, ha feljelented.
2014. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Ö pedig az apja!
2014. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Lett baja a gyereknek? Ha nem, akkor már nem kellene csak direkt kiba@ásból ezen szívózni.Elvileg nem viheti a Te engedélyed nélkül,mint ahogyan Te sem az Ő engedélye nélkül,de sztem ezen azért nem kellene problémázni,hogy nyaralgat a gyerek..inkább örülni kellene a gyerek örömének,hogy világot láthatott.
2014. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Első hülyeséget ír. Nem kíntartózkodási szándékkal ment hanem csak egyet nyaralni,ahonnan visszaértek időbe, semmi baja nem lesz ebből.
2014. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Akkor persze nem hisztiznél, ha te vitted volna el az ő engedélye nélkül.

Jó lenne, ha leszállnátok végre a magas lóról. A volt férjek nem a volt feleségek csicskái, és főleg nem az alattvalói. Nem rendelkezhettek sem ő, sem a pénze felett csak azért, mert a férjetek volt.

2014. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ki akar szívózni????!!!!!

tudni szerettem volna hogy kell e ilyen esetben szólni a másik félnek. nyilván nem teszekkeresztbe a saját gyerekemnek!

2014. júl. 28. 18:10
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Visszakaptad időre, épen, egészségesen? Ha igen, akkor mi a gond? Hogy a gyerek esetleg nélküled is jól érezte magát?
2014. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Ha útlevelet vagy személyit kell csináltatni, ahhoz kell mindkét szülő beleegyezése (oda-vissza működik: neked is ki kell kérni az ő beleegyezését minden olyasmibe, amihez neki a tied kell!).


Ha volt már igazolványa, akkor a saját láthatási ideje alatt joga van külföldre vinni, ha időben visszahozza.

2014. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
*olyasmihez
2014. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
nem kell mindkét szülő a személyihez. az exem nélkülem csinàltatta meg.
2014. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!