Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem folyamatosan könyörög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyamatosan könyörög hogy engedjem vissza, a szívem szakad meg!?

Figyelt kérdés
Bántalmazott, válás lesz, a sztorit már ismeritek, szóval hogy álltátok meg a szép szavakat? Olyan nehéz és tudom, ha vissza jönne ott folytatódna minden ahol abba maradt. Lelkileg nagyon nehéz ez.

2014. aug. 8. 07:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, mikor vert. Majd az ad erot. Keruld a lehetoseget a kontaktalodasra, ha van gyerek es latogatasra megy, ha belekezd a monologba, fordits hatat es hagyd ott azzal, h ezt mar megbeszeltetek. Elobb-utobb meg fogja unni, de most latja rajtad, h vacillalsz.
2014. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
NE ENGEDD VISSZA!!! Kutyából nem lesz szalonna. Tudom, hogy ez közhelyes, de ebben az esetben tényleg így van! Légy erős!
2014. aug. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne szakadjon meg a szíved! Kerüld el, ne beszélj vele, mihamarabb válj el!
2014. aug. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább két normális ember elváltként, mint egy rémségekkel teli házasság.

Vigyázz! Valahol most is bántalmaz: Rád hárítja a felelősséget az egyedülléte kellemetlenségeiért, pedig ha valahol keresgélhetne, akkor az a saját hibái.

2014. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed fel a telefont, letiltod az emailokat meg sms-eket, és személyeen em állsz vele szóba.


Ha nem áll le, akkor elöször vele közöld, hogy hagyja abba, mert feljeneted zaklatásért, és ha továbbra is folytatja, akkor tényleg feljeneted és távolságtartási végzét kérsz ellene.

2014. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg menj vissza hozzá úgyis az lesz a vége, különben nem kérdeznéd. Csak utána ne menj senkihez panaszkodni.
2014. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Muszáj valami értelmes kapcsolatot kialakítani, mert 2 gyermekünk van. Szóval nagyon nehéz.
2014. aug. 8. 08:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak!


Ha visszaengednéd azzal az ő vágya teljesülne, és a tiéd nem. Nem tudsz így tisztán gondolkodni, kell az érzelmi, fizikai távolság.


A könyörgés egyáltalán nem vonzó tulajdonság, gyengeségre vall, ahogy a bántalmazó jellem is. A férjed egyáltalán nem változott meg. Ne tévesszen meg ez a mézes-mázosság.

2014. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nehéz érzelmileg feldolgozni ezt.
2014. aug. 8. 08:08
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát. Az élet elég rövid. Akkor is ha veszekedés van, akkor is, ha sértődés van, de akkor is, ha el kell szakadni. Megfontolás és döntés kérdése, mi meddig van húzva.

A verekedés, káromkodás a tehetetlenség miatt van leginkább. Nekem egyszer egy pszichológus ismerősöm azt mondta, hogy aki szereti, az nem bántja másikat. Akkor én akartam visszakapni és utólag nagyon igaza volt. Nem azért, mert szerettem, hanem hogy ne érjen sérelem azzal, hogy nem kaptam meg amit akarok.

2014. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!