Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem azzal vádol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem azzal vádol hogy magamra költöm a gyerektartást? Fel akar jelenteni.

Figyelt kérdés

Az exem minden hónap 3-ig utalja a gyerektartást. Nem keveset fizet,50.000FT-t.


A lányom meg akart volna vetetni a hónap elején egy kabátot,25.000FT-ért amire én nemet mondtam. És pont úgy alakult hogy én 5-n(akkor tudtak fogadni) mentem fodrászhoz és kozmetikushoz. Ezt a gyerekartásból fizettem ki,mivel én fizetést csak 10-n kapok.


A lányom elpanaszolta az apjának,hogy én fodrászhoz meg kozmetikushoz járok,közbe neki nincs egy normális egy kabátja.


Mondtam az exemnek,hogy van a lánynak kabátja,októberbe kapta(a gyerek választotta),nem fogok neki két havonta 20.000FT.ért kabátot venni.


Fodrászhoz meg a fizetésemből is elmentem volna,nehogy már azon a 10.000Ft-on problémázzon,mikor nem vettem el a lányomtól semmit,hisz 10-n fizetést kapok én is,és eltartom belőle a lányunkat.


16 éves a lányunk,pont abban a korban hogy menőzni szeretne,márkás ruhákat venne mindennap.


Tudom hogy exem sok gyerektartást fizet,de az el is megy a lányomra bőven,még ugy is h én is fizetek a külön óráiba.


2014. dec. 17. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Feljelenteni feljelenthet, de nincs semmi jogalapja semmilyen követelésének a történeted alapján.
2014. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Röhögd ki.A lányodnak meg néha zavarj le egy frászt.Már a fejedre van nőve.
2014. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Elég határozott ezzel a feljelentéssel kapcsolatban,nem tudom nekem kell e készülnöm e vmivel hogy bizonyitsam az igazam.


Amúgy is sokallja a gyerektartást,az új feleségével együtt csökkentené,bár eddig hiába adta a kérelmet(már 3 gyerek van,a mi közös gyerekünkel együtt) nem csökkentették,mivel havi netto 800.000 FT-t keres

2014. dec. 17. 20:49
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de azért az is érdekes, hogy a fizetésed előtt öt nappal, már egy vasad sincsen!!

Mi történne veletek, ha valamiért (pl. betegség) kimaradna pár hónapra a gyerektartás??

Éhen halnátok??

2014. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Anyám magára költi a tartásdíjat, amit kap aputól. Beszéljek apukámmal?


Amint megkapja a pénzt, fodrász, kozmetikus, műkörmös a programja. Én meg könyöröghetek még egy farmernadrágért is. Nem bírom tovább.


KÉRDEZŐ CSAK PROVOKÁTOR!

2014. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem azt mondtad az exednek, hogy a fodrászt és a kozmetikust abból a pénzből fizetted amit előző hónapban kaptál fizetésre, és mivel tudtad, hogy csak ekkor jutsz el újra félretetted? Hogy tudta volna bebizonyítani bárki is, hogy nem a saját megtakarításodból fizettél? Tudod, női praktika...

Ne mond, hogy még soha nem hazudtál az exednek.

Ha mindig ilyen őszinte vagy ne csodálkozz, hogy a lányod kifogja használni, és mindig előfogja adni az apjának a hattyú halálát, hogy több pénzt kicsikarjon. Aztán csak te fogod a rövidebbet húzni.

2014. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A privát üzentesnek üzenem,hogy nem tartom lopásnak azt hogy a gyerektartásból fizettem ki a fodrászt.


Van megtakarításom,de egy fodrász+kozmetikus miatt nem fogok a bankba bemenni,és visszautalni a megtakaritásból a saját számlámra.

2014. dec. 17. 20:58
 8/24 A kérdező kommentje:

Mondhattam volna,hogy azt a múlt havi fizetésből tettem félre,de a lányom már ugy adta tovább,hogy nem volt pénzem mert ki kellett fizetni az év végi elszámolásokat,és a gyerektartásból mentem fodrászhoz.


Az én lányomnak nem csak egy farmerja van :)

2014. dec. 17. 21:00
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
És a lányod fillére pontosan tudja, hogy te mikor és mennyit költesz, mi?
2014. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!