Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a gyerekek apukája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyerekek apukája a láthatást személyre szabottan kezeli, akkor az rendjén van?

Figyelt kérdés

minden második hétvége szombat 8-vasárnap 20-ig van láthatás.

viszont ő nem jön ide reggel, mert "nem kel fel korán". konkrétan vasárnap délután jelent meg múlthéten.....

ez így működik vagy ilyenkor, hogy nem jön szombat reggel, akkor már azt a hétvégét "bukta" vagy úgy jár-kel, ahogy ő akar?????


2015. márc. 7. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy péntek estétől már viheti a gyerekeket,akkor nem kell korán kelnie.Az én férjem sosem tartja be a láthatást,évente 2x látja a gyerekeit :S
2015. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de úgy csinálhatja ahogy ő akarja????? én alkalmazkodjam????? én úgy gondolom, hogyha nem jön ide szombat délelőtt, akkor nem fogja keresztbe tenni a hétvégénket, hogy várjuk, hogy mikor is érkezik. akkor azon a hétvégén már ne is jöjjön, ha nem fontosak neki a gyerekei. egyébként sem tudja őket hova vinni.....
2015. márc. 7. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Akkor azt már bukta.

A gyerekek gondolom várják őt.

2015. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, és folyton becsapja őket és engem is. elegem van....

az, hogy egyetlenegy forintot sem fizet hónapok óta, már nem is írom.....

2015. márc. 7. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Vannak kötelességek amiket be kell tartani, és vannak jogok amiket gyakorolhat de nem muszáj.


Apának kötelessége fizetni, ezalol kibújás nincsen, és joga van a láthatáshoz, amit nem muszáj gyakorolnia.


Neked egy kötelességed van, hogy a láthatási idöt betartsd és ezalol kibújnod nem lehet.


Ha van végzés a gyerektartásról akkor fordulj a gyámügyhöz, hogy nem kapod meg, és vonják a fizetéséböl.


Viszont a láthatást beszéljétek meg, hogy pontosan azon a hétvégén mikor jön. Mondja meg elöre, hogy mikor legyél késsz a gyerekkel, mikor legyél vele otthon vagy az x megbeszélt helyen.

A pénzt viszont neki mindenképpen kellene fizetnie.


Azt viszont ne feledd, hogy akármilyen rossz apa is, a gyereknek szüksége van rá, így a gyerek érdeke hogy te legalább normálisan viselkedj az apjával, még ha ö nem is érdemli ezt meg.

2015. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó!

Látszik, hogy te sem tapasztalatból írsz.

Akármilyen rossz az apa, a gyereknek szüksége van rá??? Egy rossz apára nem lehet számítani. Nehogy már még aranyba kelljen anyukának foglalnia apuci nevét, hogy egyszer kétszer elélvezett, most meg szarik a gyerekekre. Ugyan már!

2015. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatossal egyet értem. A gyerek nem játékszer, amit leakasztunk a polcról, ha kedvünk van, ha meg nem, akkor nem. Ötös olyan hatása volt a hozzászólásodnak, mintha szerinted egész hétvégén készenlétben kéne tartani a gyerekeket, álljanak 36 órán át ugrásra készen, hogy majdcsak befut apuka. Hát marha jó. Nem! Apuka vagy tartsa magát a megbeszélt időponthoz, vagy ne jöjjön. Nincs rosszabb, mint egy csalódott gyerek, aki vár a semmire. Gondolj bele, a példában értelmes tevékenység helyett egy egész szombat elment várakozással, mire apuka megjelenő vasárnap délután?!? Én az ilyet nem nevezném apukának..
2015. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem apuka szerintem sem sajnos.

Nem fizet hónapok óta egy fillért sem, semmit nem vesz se szülinapra, se karácsonyra, mert bűzlik a munka neki. Folyamatosan becsapja őket, főleg a legnagyobb, aki 6 éves, teljesen kikészül, csalódott.

De nem új életet kezdett, hanem hetente több tucat fizetett női vannak, arra van pénze, illetve 20 évesekkel kezd közel 40 évesen.

3 pici gyerekünk, azaz gyerekem van.....ne menjünk bele részletesen, de két dolog van: fizessen, mert kötelessége, és ne hazudjon nekik. de amikor váratlanul itt csenget, akkor mit csináljak?????

2015. márc. 8. 09:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, menj be a gyámhivatalba.
2015. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a nem fizetés miatt meg a rendőrségre.
2015. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!