Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan férfiról, aki válás után azért nem dolgozik, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie, mert így akar kib***ni a volt feleségével?

Figyelt kérdés
A férfi visszaköltözött az anyjához, az tartja el. Ez évek óta így megy.

2015. ápr. 5. 18:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy legalább feketén dolgozzon, hogy haza tudjon adni és segíteni az anyjának. Mellesleg elég igénytelen lehet, hogyha ez megfelel neki. Másodrészt egy szemétláda, mert a szerencsétlen gyerekkel is rendesen "kitol". Sok ilyen kérdés van itt 2x átgondolom, hogy legyen-e gyerekem vagy is inkább azt, hogy a megfelelő embertől legyen. :D
2015. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy remélem akkor se fogja tartani a markát a gyerekei felé ha neki nem lesz nyugdíja, hogy a gyerekei tartsák el.
2015. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
élösködő idegbajos most az anyán élösködik késöbb majd megy a gyerekhez mikor nem lesz nyugdija
2015. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

Mindig is undorítónak tartottam ha az apának fontosabb az anya iránti "bosszú" mint a saját gyerekének jóléte :(

Mindig azt olvasom hogy jaj a nő mennyire lehúz aztán magára költi az összes gyerektartást...nekem nincs gyerekem de még én is tisztában vagyok vele hogy egy gyerek sokkal többe kerül mint amennyit általában gyerek tartásra fizetnek.

2015. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

"Persze a feleség a hibás, hogy a férj egy pszichopata."

Akkor miért vetette el magát vele??? Miért szült neki gyereket??? Jaaa, hogy akkor még nem volt az... Értem. De akkor mi történt? Egy szép napon felébredt, és úgy döntött, hogy ő mostantól egy "pszichopata" lesz???

Nagyon elterjed a világban, hogy büntetjük, aki rosszat tesz, de az senkit nem érdekel, hogy mi vezetett oda, hogy rosszat tegyen. A megelőzésbe nem akarunk energiát fektetni, mert gyűlölködni könnyebb, mint a problémákat ésszel megoldani.

Ha a feleség elvitte volna orvoshoz időben, vagy ha nem tapossa sárba, és megbecsüli, nem csak igáslónak használja, akkor lehet, hogy nem lett volna "pszichopata", és nem kellene gyerektartást fizetnie, mert továbbra is csak a családjának élne.


#14 Nekem van gyerekem 2 is. Egyedül tartom el az egész családomat (4fő, kutya, macska, autók), jó színvonalon. Nagyon jól tudom, hogy mennyibe kerülnek, még úgy is, hogy a Legó a kedvenc játékuk, ami ugye nem olcsó. Arról nem is beszélve, hogy minden napra jut valami elfoglaltság, ami plusz pénz. Ennek fényében mondom azt, hogy sokszor - nem mindig - irreálisan sok a gyerektartás. De ha még azt is figyelembe veszem, hogy az elvált apa is ember, nem pénzeszsák akkor még elszomorítóbbnak tartom a helyzetet. Sokszor új "apuka" kerül a képbe. Ebben az esetben, én teljesen megszüntetném a kötelező gyerektartást.

Abban az esetben meg, amikor "véletlen" a terhesség, és az anya az apa akarata ellenére tartja meg a gyereket egyáltalán nem fizettetnék velük gyerektartást. Már válaszolok is az Ő teste, az ő döntése dumára. A férfi teste is. És a lány is ugyanolyan hibás, hogy teherbe esett, mint a fiú. De a lány mégis egyedül dönthet a fiú életéről is. Ez nagy baj.

2015. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

15 az történt hogy az élet folyamatosan folyt és ahogy egyre nagyobb lett a felelöség az ürge összeomlot és erőszakos dilisé vált ezzen nem segit a doki aki gyenge azon nem lehet segiteni

az összes ilyen diliző kis idegbajos egyszerüen egy gyenge természet aki nem képes elviselni az életet és a nagy pofájával kompenzál, ezt nem lehet kivédeni csak elhagyni

2015. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van,de nem a feleségével cseszik ki,hanem a gyerekeivel,csak úgy tűnik annyira hülye,hogy ezt képtelen felfogni.
2015. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
És miért is szüntetnéd meg a kötelező gyerektartást ha új férj kerül a képbe? Onnantól már nem az apa az apja a gyereknek ne is láthassa ha már nem fizet? Mert ez így igazságos. Ha a kötelezettségét nem teljesíti jogai se legyenek.
2015. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
15%

Ezek szerint nálatok is az történt, amit írtam. Könnyebb volt elválni, mint megoldani a gondokat. Megérdemled a sorsod, csak sajnos a saját lustaságodnak a gyereked issza a levét.

Emlékszel? A "jóban" után ott volt a "rosszban" is. De látom ezt a nők rendre elfelejtik.

Engem lepontozhatsz, tudom, hogy nagyon fáj az igazság. De magadtól nem tudsz elválni.

Viszont, ha nem voltál más férfival azóta, és őszinte vagy hozzá, akkor lehet (sajnos), hogy visszafogad.

Tudod a boltban, a fene nagy büszkeségedre, nem kapsz kenyeret.

2015. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
47%-os te nagyon buta vagy. A nőnek miért kellett volna tűrnie, hogy a férfi kést fogott rá rendszeresen?
2015. ápr. 6. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!