Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan férfiról, aki válás után azért nem dolgozik, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie, mert így akar kib***ni a volt feleségével?

Figyelt kérdés
A férfi visszaköltözött az anyjához, az tartja el. Ez évek óta így megy.

2015. ápr. 5. 18:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%
a 47%-os mindig provokálni akar ne foglalkozz vele kérdező. nem véletlenül annyi a százaléka amennyi.
2015. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igen, már emlékszem rá egy másik kérdésnél.
2015. ápr. 6. 15:49
 23/32 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp kisstilű,gerinctelen dolog.Az okoktól függettlenűl,a gyermekekről gondoskodni kell(enne).Nagyon sok oka lehet,hogy így alakultak a dolgok,de a gyermekek erről nem tehetnek.-Az meg,hogy valaki így álljon bosszút,-felnőtt "férfi"létére ne tudjon gohdoskodni magáról,gyermekekről,hát inkább le sem írom,mi a véleményem.(42F)
2015. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%

Biztos provokállak benneteket. :-)))) biztos... Csak fáj az igazság...


A százalékról meg a véleményem:


[link]


Én a sértésiteken sem sértődöm meg, amíg nektek még egy a valósághoz közel járó, vélemény is fáj. Szerintem elmehetnétek egy önbizalomkúrával egybekötött illemtan órára. Biztos jót tenne.


Akinek nem inge nem veszi magára, de akinek igen az öltözzön, mert hűvös van... :-)

2015. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
utolsó nekem meg ez a véleményem: "az ész van a legigazságosabban elosztva, mert akinek a legkevesebb van hiszi azt hogy ő kapta a legtöbbet" Értsd jól, kinek szól.
2015. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
46%-os te mindenhol provokálsz. Mindig szembe mész mindenkinek az ésszerű véleményével csak hogy kötekedhess.
2015. máj. 1. 12:23
 27/32 anonim ***** válasza:
10%

"Először vegyük a tényeket. Aztán úgy torzíthatjuk őket, ahogy csak akarjuk."


Lehet, és én ilyen vagyok az életben is.

Én nem provokálok, csupán nem használok szemellenzőt. Több látószögből próbálok figyelni a dolgokra, és nem állok be a sorba, és harsogom azt, amit a többség. Nem szorulok rá, mert van saját véleményem is.

Ahhoz, hogy egy problémát meg tudjál oldani, ahhoz ismerned kell az oda vezető utat is. Persze ez csak akkor igaz, ha valóban meg akarod oldani a problémát, amit nem te generáltál. Persze ez az eset a nőkre nem jellemző. Sokszor ők okozzák a bajt, és eszük ágában sincs megoldani, csak úgy csinálják, hogy úgy tűnjön, hogy a férfi a hibás. Csak kiabálnak, hogy a férfi a hibás, és még maguknak sem ismerik el, hogy sokat segítettek neki.

Valóban sokan vannak, akik így állnak hozzá(m), mint ti. Kivéve az idő, és a valóság, az szinte mindig engem igazol......

Ésszel, és érvekkel tudok vitatkozni, de rögeszmével nem. Sőt! Ésszel, és érvekkel meggyőzhető is vagyok, sokakkal ellentétben. Én nem tudok senkit utálni csak azért, mert azt várják tőlem, és mert mindenki utálja. Ez van. :-)


"Mindig szembe mész mindenkinek az ésszerű véleményével csak hogy kötekedhess" De legalább nem vagyok egyedül. Ezt tőled elismerésnek veszem. Tudod, a többség ésszerű véleménye, nem is olyan régen, még az volt, hogy a föld lapos, és körülötte forog a világ. Arról nem is beszélve, hogy egykor mindenkinek az volt az ésszerű véleménye, hogy boszorkányok léteznek. És még lehetne folytatni. Erről ennyit.

"Valahányszor a többség pártján találod magad, ideje megállnod és eltöprengened."



#25 Tudod, annak idején Hofi Géza ezt úgy mondta, hogy:

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."


Esetleg nem ezt akartad írni/mondani?

"A legönzetlenebb emberek, akik az észt osztják...mert abból adnak, ami nekik sincs."


Én azt szoktam mondani magamnak, hogy:

"Egy "butával (#20)" vitatkozni olyan, mint egy galambbal sakkozni, nem számít mennyivel vagy okosabb, ledönti a bábukat, össze piszkítja a táblát, aztán boldogan dicsekszik, ugrál, és rikácsol, hogy Ő nyert."


és ez is eszembe jut:

"Soha ne vitatkozz butákkal, mert lehúznak a szintjükre, és utána legyőznek a rutinjukkal."


Ja, nem vagyok őrült!!! És ezt a hangok is megmondták...

Továbbra sem haragszom, sem a sértésekért, és a lepontozásért. :-) Pedig ezekért ésszerűen, mindenki haragudna. :-))

Ezt is pontozzátok le jól, és érezzétek tőle jól magatokat. :-) Utána pedig hirdessétek, hogy legyőztetek. :-)


Szép álmokat, Hölgyeim. :-) Aludjatok jól. :-)

2015. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

te tuti örökre egyedül maradsz

üresfejü beképzelt sz1r senki

2015. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
:-) Azért neked sincs okod a panaszra... :-)
2015. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
úgy tudtam hogy nincs jobb dolgod mit ezen az oldalon loggni
2015. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!