Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogilag felelősségre vonható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogilag felelősségre vonható vagyok ha válás után készítek egy saját weblapot amire felteszem a kisfiamról készített videót vagy képet, némi kommentárral az anyuka nevelési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A láthatásról kénytelen voltam lemondani mivel az anya nem engedte a gyermekemet hozzám és folyamatosan ellenem neveli (hosszú és szomorú történet) a kisfiamat lassan tönkreteszi.
2010. márc. 13. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
A bosszúálló alakokra sincsen szükség...
2010. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na ezt ne te döntsd el, hogy bosszú állás vagy sem! Te ha mondjuk anyukádat korházba juttatnák akkor megdicsérnéd az elkövetőt vagy bármit megtennél, hogy megtorold? Főleg ha a joggal kitörölheted mert az apukának Magyarországon semmi joga! Ergo Ne szórakozz itt inkább a saját életeddel törődj! Nincs itt keresni valód! Ez az oldal a jó tanácsokról meg segítségnyújtásról szól! Ehhez ugye nem kell kommentár? Szevasz!
2010. márc. 13. 17:49
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

Szóval mivel anyukánál levan a gyerek joga van megtiltatni/levetetni-mind gondviselőnek-bármilyen képet,információt a gyerekről.

Sőt,ha ilyen ötleteid vannak biztos lehetsz benne,hogy esetleges pernél a bíróság úgy fogja megítélni,hogy rossz hatással vagy a gyerekre...


Egyébként igaz,könnyebb a neten mocskolódni,mint odatenni magadat.ha megteszed számíthatsz rá,hogy el fog nagyon sok ember fordulni tőled.

2010. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

"Nincs itt keresni valód! Ez az oldal a jó tanácsokról meg segítségnyújtásról szól! "

Nehogy már te döntsd ezt el! Kinek képzeled magad? Igenis, akik érdemesek rá, adok jó tanácsot!

És nagyon jó oka van az államnak, hogy a "férfiak" kezébe nem ad jogot a gyermekek elhelyezésénél! Nézz csak magadra...

De tényleg szevasz, ilyen agresszív állatot...

2010. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Édes istenem! Kár, hogy nem ismeritek a teljes történetet! Elbújnátok a föld alá szégyenetekben, hogy ilyen véleményt írtatok rólam! Nevetséges! Ja és a "Gyakori kérdések" azért van, hogy egymásnak segítsünk nem pedig azért, hogy idióták lehúzzák ismeretlenül is a másikat!!! De úgy látszik ehhez tényleg felső végzettség kell! Ez van!

Emberileg az ilyen egyéneket mélyen sajnálni tudom csak beszűkült látásuk és csökkent értelmi szintjük miatt!

2010. márc. 13. 18:31
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja ... és ha valaki ennyire nem tud helyesen írni akkor inkább ne is tegye! -Főleg, hogy van automata helyesírás ellenőrző! ...Eszméletlen!
2010. márc. 13. 18:33
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést,de nem írtam helytelenül semmit...


Nagy levegőt veszek!...

Légyszíves a fiadnak ne tegyél kárt ilyen oldallal. Szegény így is megkeseredett az élete, ha az állításaid igazak(és ezt nem kérdőjelezem meg!). Az anyja, ha tudomást vesz arrol a leendőbeli oldalról, léphet a rendőrségre, mivel a fia érdekeit, ha tetszik, ha nem, ő képviseli...

Kényszerített rá, hogy lemondj a láthatásról(és ezt nem gunyorosan kérdezem)


Amúgy meg nem vagyok csökkent értelmi szintű..

2010. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem kényszerített de nem volt jobb megoldás! Elhiheted sokat keresgéltem a megoldást de amin szegény kisfiú átmegy az anyja miatt azzal csak széthúztam volna a lelkét!

13 napig hallgatja, hogy apád ilyen köcsög apád olyan szemét, elhagyott...

bele kell rúgni, ki kell verni a fogát, le kell köpni...

azután meg egy napig nálam, tőlem meg csak a jót látja és kapja és hallja! Mi lesz benne? Elmondom! Személyiség zavar! Nem fogja tudni hová tenni! Folyton két felé lenne hízva! Ez nem megy! Így mindenképpen jobb neki! Nincs értelme ész nélkül két felé húzni! Ha az a jó képességű anyja nem fogja ezt fel akkor nekem kell engednem a kisfiam érdekében, még ha ez áldozattal is jár!!!

2010. márc. 13. 19:40
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen kapcsolatban volt részed, és hogy most a gyermekednek kell szenvedned miatta. Alapból gondolom az sem tesz túl jót egy gyereknek, hogy a szülei külön vannak, kicsi korban ez nagyon érthetetlen neki. Főleg úgy, hogy az anyja még tömi is a fejét, uszítja az apja ellen.

Itt tényleg csak annyit tehetsz, ami a legjobb, hogy hátrább lépsz, és reménykedsz benne, hogy majd idővel fel tudod venni a fiaddal a kapcsolatot. Igaz, ebben meg az a rossz, hogy úgy fogja gondolni, hogy már nem érdekled, hogy nem kellesz neki, ki tudja, mit mond neki az anyja, hogy miért nem mész látogatni..

Lehet, hogy az esetleges személyiségzavar helyett most meg fog utálni a fiad:(.. Csak most meg már sztem felesleges benyújtani a láthatást, mert a bíróság szemében már ez is furcsának tűnne alapból, az exed így könnyebben meg tudná őket győzni, hogy miért nem lenne jó helye nálad.

Sajnálom a helyzeted...

2010. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mivel nem te vagy a gyerek nevelője ezért a nevelő engedélye nélkül nem tehetsz fel róla se képet se videót.

Nem tudom pontosan melyik, de törvény szabályozza ezt is.

2010. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!