Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogilag felelősségre vonható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogilag felelősségre vonható vagyok ha válás után készítek egy saját weblapot amire felteszem a kisfiamról készített videót vagy képet, némi kommentárral az anyuka nevelési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A láthatásról kénytelen voltam lemondani mivel az anya nem engedte a gyermekemet hozzám és folyamatosan ellenem neveli (hosszú és szomorú történet) a kisfiamat lassan tönkreteszi.
2010. márc. 13. 15:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem pont a kérdésedre válaszolok,de kérlek olvasd el ezt a történetet. A mi családunkban történt,nagyon régen.Nagy szerelemből házasság .Született egy kilány, 1 évesen meghalt.Született egy kisfiú,szépen éltek 4 éves koráig. Apa egy hatalmas cég igazgatójaként sokat járt külföldre.egyszer hamarabb ért haza,anyu a legjobb barátjával a közös ágyukban. Válás, majd jöttek a láthatások. Ha az apa elment a gyerekért, veszekedések. Később már csak titokban nézte az óvoda majd az iskola kerítése mellől,de ha anya megtudta,a gyerek fejét verte a falba. Apa végül nem ment többet, úgy gondolta,így lesz a legjobb a gyereknek. A kisfiú mást sem hallott,a szemét apád nem kíváncsi rád.Mikor a gyerek nagykorú lett, elment,megkereste,de a fiú már nem akart vele találkozni. 60 éves korában infarktusban meghalt, a fia nem ment el a temetésére se. Az örökségért természetesen elment,az +JÁRT+ neki. Gondold át mégegyszer az egészet, Nem tudom a történetedet, de kivülállók itt is csak annyit láttak, a szemét apja nem keresi a gyereket...Szerintem ez az internetes dolog nem jó megoldás. Harcolj a gyerekért törvényes eszközökkel,még akkor is,ha egyelőre kilátástalannak tűnik. Szerető apára minden gyereknek szüksége van.
2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Abban igazad van, hogy azért van ez a fórum, hogy a legjobb tudásunk szerint válaszoljunk a feltett kérdésre. De azt ne várd, hogy minden esetben a kérdésfeltevőnek van igaza.
2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!