Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált Férfiak! Ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált Férfiak! Ti mennyi pénzt költötök válás után a közös gyereketekre? A gyerektartás összege nálatok hogyan alakul? A maradék pénzetekből ki tudtok jönni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 11:45
1 2 3 4 5
 21/49 icu75 ***** válasza:
36%
Képzeld kedves tudatlannak tituláló,ha az apa ragaszkodik a gyerekeihez,és a bíróság úgy ítéli meg hogy megvannak nála a feltételek akkor megosztva felügyelhetik a gyerekeket(2hét anya,2hét apa) és senki se fizet gyerektartást! Ja hogy ezt a pasik nem vállalják be,mert iszonyatosan hátrányos helyzetbe kerülnének mind munka mind kapcsolat téren! Nyugodj bele tudom mit beszélek,és olyan ismerősöm is van ahol "anyuci" lelépett,nem is fizet és apa neveli a 2gyereket(szülei segítségével,a kisebb gyerek 10hónapos). A páromnak van egy lánya az előző házasságából,ő már 22éves kapcsolatban él és mai napig is kap havi 40ezret.(az anyjától nem kap semmit)
2016. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
32%
Kedves icu75! Es szerinted az jo egy gyereknek, ha 2 hetet itt, 2 hetet ott van, csak azert, h a szuloknek jo legyen? Ezek szerint te rohadtul nem a gyerek erdeket nezed, m ha azt nezed, es ha meg olvasnal is egy kis pszichologiat, akkor tudnad h a gyereknek - foleg 3 eves kor alatt - az allandosag a fontos es a kovetkezetesseg. egyebkent is megvisel egy gyereket egy valas, nemhogy meg az, h ide-oda rancigaljak es nem lesz egy allando otthona. A parom gyerekenel is ezt csinaltak, 1 hetig itt, 1 hetig ott. A gyerek mire megszokta volna, mar mehetett is a masik szulohoz. Mi lett az eredmenye?? 14 evesen onbizalomhoanyos, tanulasi problemai vannak, nem tud kotodni rendesen egyik szulohoz sem, ami majd a kesobbi parkapcsolataira fogja ranyomni a belyeget. Szoval, ha Te ennyire ragaszkodsz az anyagiakhoz, akkor az a Te bajod, de ne iteld mar el az apat, m nem akarja a gyereket kitenni a sajat valasa kovetkezmenyeinek...
2016. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
16%
JA, es attol, h lepontozgattok, meg nem lesz jobb senkinek...sot, nem fog javitani a gyerekek allapotan sem. De ha ez a legnagyobb oromotok, ami kielegit, akkor hajra :D
2016. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
Most az előzőnek mért adtok 0 pontot? Tökre igaza van. Persze széroffoltuk (együtt) a kérdést, mea culpa, én kezdtem a telefonszámlával, de azért jó, hogy utána elmondta a kérdező a történetet, mert mondjuk kev3sbé érteném, mi a baj, ha ő hagyta volna el a nőt és most telefonszexre költene a gyermektartás negyedének megfelelő pénzt. Így valóban nehéz lehet mindkettőjüknek.
2016. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
50%

Az exem 70-et fizet gyerektartást, neki marad 90, és nem jön ki belőle.

Anyjánál lakik, beszáll a rezsibe, kajába, a többit nem tudja beosztani.

A gyerekekre ezen kívül szülinapon és karácsonyra költ 2 ezret fejenként, éves szinten kb. 10 ezer összesen. Ezen kívül, ha nála vannak, és pl. elfogy fogkrém, akkor nem mosnak fogat. De volt olyan is, hogy a fiam itthon hagyta a bérletét, és a 185 forintos jegyet is felemlegette, hogy ki kellett fizetnie.


Két-három havonta viszi őket délután, másnap délben hozza, tehát jóformán csak nála alszanak. Közös program nincs. (Ingyenes se, pl. kirándulás vagy játszótér.)


Ha kapnak valamit, vagy fagyiznak, akkor a nagyi fizeti és ő viszi el a gyerekeket a cukrászdába.

2016. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 icu75 ***** válasza:
0%
Nem a válási következmények miatt van sajnos, hanem amit írtam,hátrányba kerül több téren! Hiába is nyugtatja a lelkiismeretét a "gyerek érdeke" címszóval a pasi. A gyereknek az az érdeke mindkét szülő jelen legyen az életében. Az ismerősöd gyereke se a "kétlakiság" miatt lett olyan,az tuti,hanem ha a két szülő rajta keresztül játszmázik!
2016. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
48%
Felnőtt,intelligens emberek vagyunk itt mindannyian. Mégis úgy ítélkezünk, úgy mondunk másik emberről véleményt, hogy a hátteret,mert az mindenkinél más, nem ismeri egyikünk sem. Sajnálatos módon ilyen világban élünk,ahol emberi kapcsolatok mennek tönkre. Nem hiszem hogy bármelyikünk is tud olyan véleményt alkotni úgy,hogy meghallgatná a másik felet is. Hogy ki mennyit keres,ki mire költ, ki miatt ment szét, miért született több gyerek, kinél vannak a gyerekek,ezek mind olyan dolgok ahol ismerni kellene minden körülményt.Itt nem magamra gondolok,én persze ismerem a sajátom,és tisztában vagyok a hibáimmal,hanem általánosságban.Vitázhatunk itt eleget, soha nem lesz vége.
2016. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
85%
26 Te tudnál úgy élni, hogy hetente hol az egyik helyen hol a másikon laksz? Én felnőtt fejjel is beleőrülnék, hát mèg egy kiszolgáltatott gyermek.
2016. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, hogy nokent valaszolok. Az exem havi 15 ezret fizet, de sokallja ezt is. Mig nem volt itelet ( kozel 1 ev) addig semmit nem fizetett, sot az elofizetese is az en nevemen volt, amit megint nem fizetett a kozos lakashitelunkkel egyutt. Aztan fizette 3 honapig a gyerektartast, es szidott kozben, hogy en anyagilag ellehetetlenitem ot ezzel.

A lakashitelunk 60 ezer, elofizetese 20 ezer es mindemellett egyedul tartom el a gyermekunket. De nem erdekel, mert mar majdnem mindegy volt milyen aron csak szabaduljak tole. Ugyhogy en aztan nem veszekszem vele. O elegtetelnek erzi, hogy nem fizet semmit amiert elvaltam tole. Mindenki boldog.

Termeszetesen a gyerek jar rendszeresen a kapcsolattartasra ettol fuggetlenul, ekkor biztos kolt ra valamennyit.

2016. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
53%

Nincs gyerekem, de ha lenne, és ebben a helyzetben lennék, nem csak azt a megszabott összeget, az életemet is odaadnám.

Vicc, hogy egyesek sajnálják, azt a bizonyos összeget is a gyereküktől.

2016. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!