Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valas hogyan mukodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valas hogyan mukodik?

Figyelt kérdés
Asszonypajtas ma bejelentette, minden elojel nelkul, hogy szeretne elvalni, mert beleszeretett valaki masba, es megcsalt vele, es nem szeretne dolgozni a kapcsolatunkon. En meg kopni nyelni nem tudtam, mert semmi elojele nem volt az egesznek. 10 eve egyutt vagyunk, sose volt komoly vitank es az elmult idoszakban is tok jol megvoltunk egymassal. Mostmeg elojott ezzel, es en meg csak neztem mint borju az ujkapura. Milyen lehetosegeim vannak? En most is nagyon szeretem, annak ellenere hogy ilyen tokfej.

2017. jan. 21. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Looser...
2017. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leadja a papirokat, kapsz levelet.. ha van gyerek lesz egy ilyen bekito valami par perc beszelgetés at ennyi.. majd kezdtek válni.

ha nincs gond akkor lazan felpapirozódik az egész, egy tárgyaláson, ha van gond akkor alkudoztok.

Ha te adtad az otthont ő csak beköltözött akkor kérheti hogy elvalas utan ugyanolyan szintu lakhatast biztosits neki. Jo esetben ha mást szeret nem fogja kérni, addig pörgesd le amig jo a kapcsolat


Barátom pont igy járt, párja családja a házukra hitelt vett fel, mert a nő nevén volt a ház mert barátomat ez nem érdekelte..

A hitelt barátom visszafizette, de 1.5 éve volt tizenpármilliót összeszedni, ezért vidékre lejárt melozni vas. jött haza csak, de egyszeru munkásemberként megoldotta becsülettel nem lopva hogy a gyerek meg a család feje felett megmaradjon a tető.


A felesége erre benyögte hogy haverom 1.5 évig fáradt volt és alig látta, a kollégája meg mindig pihent és boldog, és elhagyja.

1 rossz éve volt, rossz volt a kedve, most lett uj párja, boldog, kiegyensúlyozott, bla bla bla..


Ez ilyen.

2017. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reszvetem. Deazert ebben en nem.hiszek hogy nem volt elojele. Mindog van. Csak nem vetted eszre...


Ha ram hallgatsz mindent adjatok el es felezzetek a penzt. Abbol nem lehet kesobb vita. Higgy nekem. A ferjem 9 eve pereskedik az ex nejevel. Nem tud leallni az a no. (Meg mielott szetkaptok nem ismertem a ferjem mikor elvaltak)

2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Sajnálom és részvétem, ez az egyik legrosszabb helyzet, ahogy egy házasság véget érhet. Nem hiszem, hogy feltétlen hibás voltál akármiben is, ebben a helyzetben egyszerűen nem nagyon lehet mit csinálni. Az biztos, hogy én szerződés nélkül senkivel sem fogok házasságot kötni a jövőben.
2017. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!