Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 31 éves nő, és boldog feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves nő, és boldog feleség vagyok. A férjem korábban volt már házas, a válásukhoz nincs közöm, utána ismerkedtünk össze a férjemmel. Szerintetek az miért van, hogy az exfeleség a mai napig az én közösségi oldalaimat, fényképeimet bámulja?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy néhány napja gondolom, hogy véletlenül, de az indtagram profilomon belájkolt egy képet, majd gyorsan vissza is vonta a szívecskét.

Ismerősöktől is tudom, hogy folyton rajtam köszörüli a nyelvét, mindenféle valótlan és sértő dolgot összehord rólam.


Szerintetek ezt miért csinálja?

És mikor lesz vége?


2017. júl. 30. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Na, kedves kérdező? még mindig boldog feleség vagy?

Esetleg boldog, tudatlan feleség.

Megérdemled hogy egyszer majd nagyot koppanj. Aki szétszedi másnak a családját, nem érdemel jobbat!

2017. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolso olvas valashoz semmi kozen.

Alert nezegeti mert mindenki kivancsi ra exe mit csinal es kviel. Hazassagi Eros kapocs

2017. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! többet tudok, mint gondolnád :)
2017. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azert,mert meg szereti a ferjed,es irigy rad,azert nezeget.Figyel,hatha lat infot rolatok,vagy varja,hogy egyedulallo va valtoztasd a statuszod.

Amugy,instan privat fiok,facen ,cdak ismerosok beallitas.

Lett azota vmi fejlemeny amugy?

2018. ápr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!