Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Működik a 90 napos diéta?

Működik a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha az a cél hogy inzulinrezisztens legyél és a dupláját szedd vissza, akkor igen!
2021. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha rendesen csinálod akkor igen.

Viszont a végén ha visszatérsz a régi kajáláshoz akkor visszajön minden.

2021. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alletta ***** válasza:
100%
ismerősöm végigcsinálta. vége felé már utálta. szépen lefogyott, aztán kb. fél év múlva szinte a duplája jött vissza.
2021. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Működik", mert valóban kevesebbet fogsz a végére nyomni a mérlegen. Azonban a testösszetételt rontja. Nagyon fehérjeszegény az étrend, kifejezetten zsírosít, izmot emészt. Abszolút nem ajánlott, ha tónusos, egészséges testet szeretnél. Ma már rengeteg kalória számláló van, amikben vezetheted, mit eszel, azonnal számol neked makrókat, tudsz ideális értékeket beállítani magadnak, és jelzi, ha túl, vagy alulfogyasztás áll fent. Sokkal inkább ilyesmit használj, mint egy ilyen idejemúlt, több pontban megcáfolt divat diétát.
2021. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Milyen ez a 90 napos diéta? Sehol nincs róla infó
2021. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
90-es évek végén volt nagy divat.
2021. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Hízásra tökéletes
2021. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm csinálta a 90 napos diétát, de amikor végeztek vele utána nem sokkal megint el kezdtek hízni és többet szedtek vissza, mint amennyit le adtak.
2021. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

16 évesen csináltam mert nagyon sokan bántottak, hogy hogy nézek ki, 90 nap alatt lefogytam 27 kilót, tovább mentem még 2 héttel és meglett a 30 kilós cél. Így lettem 80 kilóból 50, 170cm magas voltam.(A fogyás után is bántottak) Fél évig tartottam is azt a bizonyos 50 kilót majd miután rendesen elkezdtem enni nem sokat csak mindent nem szétválasztva visszahíztam a dupláját! azaz 60 kilót 2 év alatt. Most pajzsmirigy problémáim vannak és jelen pillanatban 110 kilós testtel élek mert fiatalon elrontottam. Hiába számolom a kalóriákat és direkt pörgős munkahelyet választottam, hogy egész nap mozogjak cirka 10 km csak ameddig munkában vagyok nem fogyok mert nem. Szóval nagyon gondold át, hogy mit is szeretnél valójában, gyorsan sokat, hogy utána vissza is szedd vagy lassan sokat ami akár örökké is tarthat. Ne ess a hibámba.

22L

2021. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!