Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok, Rubint Réka...

14 éves vagyok, Rubint Réka DVD mellett a 90 napos diétával le tudok fogyni nyárra? Működik a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
175cm,kb.70kg.
2012. márc. 5. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
70kg? enyje-benyje...
2012. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen szigorúan tiltanám a 90 napos diétát.Sokkal többet árt mint amennyit használ.14 évesen nem is kéne fogyókúráznod még,hiszen fejlődésben vagy..Ne tedd magad tönkre.

Ha fogyni akarsz akkor sportolj,és egyél kevesebbet,többször.

2012. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem mozogni, de kéne valami diéta is, amibe le van írva,hogy mit mikor, mert magamtól nem megy.
2012. márc. 5. 19:53
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire akarsz lefogyni? Magadtól is megy! Próbáld meg hogy ha pl. suliba 3 szendvicset vittél eddig, akkor ezentúl csak kettőt vigyél. Hétvégén is figyelj oda, hogy kevesebb levest szedjél, a második kevesebb körettel... ilyenek.
2012. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak 1 szendvicset szoktam vinni. :D

Hát jó..akkor az is elég ha kevesebbet eszem?

2012. márc. 5. 20:02
 6/17 anonim ***** válasza:

ezek a divatdiéták ,élükön a 90napossal, tulajdonképpen tök felesleges szabályokat határoznak meg, ami miatt egészségtelenek de a fogyáshoz közük nincs. aki fogyik tőle az azért fogyik mert önállóan betartja mellette hogy kevesebbet eszik.

Olyan dolgokra kéne ráállnod amiből egy rendes diéta is áll, pl kerülj el midnent amiben cukor van, szokj rá hogy vizet és teát iszol, csinálj rendszert a kajálásodba ami azt jelenti hogy 5ször eszel és közte nicns nassolás. Az sem árt ha fehérlisztes dolgok helyett teljes kiőrlésűekre váltassz és a köztudottan nagyon egészségtelen zsíros ételekből nem eszel.de ne ess abba a hibába hogy túl keveset eszel.

Szerintem kezdj el szépen fokozatosan kocogni is, az is sokat jelent :)

ja és a türelem a legfontosabb, a kúrák már csak azért sem jók mert amint abbahagyod őket visszatérsz ahhoz az életmódhoz amitől elhíztál és így újra elhízol. szóval nem árt ha örökre megszereted a mozgást és rendszert tartasz a kajádban.

2012. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 6. 08:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Én 155 cm vagyok most és 53 kg.,eddig 55 voltam.1 hónapja elkeztem járni heti 2x 1 óra pilatesre,és heti 2x múlthéten bevezettem a kocogást is.Emellett fogyózok,napi 1337 kca-t vihetek be.Ez nállam nem azt jelenti,h csak gyümölcsöt eszek meg zöldséget.Igazából mindenből próbálok enni mértékkel.Számolom a kalóriákat nállam ez válik be.És természetesen megpróbálok egészségesen étkezni.Kevés édesség,nasi.Sok gyümölcs és zöldség.Amit a legjobban hanyagolok a kenyér.Abból tényleg keveset eszek.Kb.így néz ki egy napi kaja adagom:


reggel:1 csupor kefír/aludttej=136 kcal körül

suliban:80 g műzli+20g keksz=90 kcal

ebédre:kicsi adag leves(átlalában vlm zöldség leves)

és kis adag második,igyekszem,ennél is egészségesebbet enni

az ebéd úgy 500-600 kcal között szokott lenni,néha megeszek egy sor csokit

vacsorára meg jöhet,vagy gyümisali,vagy céklasaláta egy kevés pirítóssal,vagy csak szimplán egy alma,narancs,attólfügg,h aznap mennyi kalóriát vittem be


Ha érdekel,h neked mennyire van szükséged egy nap itt számold ki: [link]



Nekem nehéz lenne a 90 napos diéta,nem tudnám megállni,h egy nap csak 1 féle kaját egyek,inkább egészségeset és mindenből de keveset.

2012. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

bocsi a keksz külön 90 kcal,műzlivel 382

a vacsi meg olyan 200 kcal körül szokott lenni +/-

2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jujj kösönöm szépen ! :)))
2012. márc. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!