Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Du. végig lehet zabálni a...

Du. végig lehet zabálni a napot az adott kategóriában?

Figyelt kérdés
Mert ha igen,kétséges a fogyás.
2007. dec. 22. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha gyümölcsnapról van szó szerintem egyetlenegyszer belefér. de ha másról akkor nem főleg szénhidrátnapról az egyenlő a hízókúrával

de ha ennyire éhes vagy szerintem nem jó neked ez a diéta én is azért hagytam abba mert hihetetlen falási rohamok törtek rám

2007. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hete lett vége a 90 napomnak. Meg vagyok magammal elégedve, az eredményemmel és azzal, amivel ezt elértem. Nem mondom, hogy minden nap, de volt, amikor nem bírtam magammal, és adott napnak megfelelően ettem a megengedettnél nagyobb mennyiségű ételt, és többször ettem valami finomságot. Pl. szénhidrát napon nem 2-3 kocka, hanem pár kockával több csokit, vagy keményítőnapon pár szem chips-et. Szerintem ha az ember nem iktat be ilyen napokat, alkalmakat, akkor nem bírja ki - agyilag és lelkileg. A mértékre kell figyelni, hogy ne minden nap ilyen legyen, de havonta 1-2 alkalom belefér, és azért nem túlzásba vinni. Úgyis érzi az ember...

Véleményem szerint ENNEK a fogyókúrának nem az a lényege, hogy koplalj.

2007. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell koplalnod, he néha megeszel valamit a délután folyamán ami annak a napnak megfelel az természetesen nem baj. De nem lehet végigzabálni a délutánt. Ezt akkor sem ajánlott megtenni ha épp nem fogyókúrázol, de ha fogyni is szeretnél, akkor semmiképp nem javavaslom. Csak hízókúra esetére... :)
2007. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, sőt!

A fogyókúra a zabálásról szól ,hajrá!

:-))

2007. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!