Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilós fogyás után újra...

20 kilós fogyás után újra neki álltam "zabálni", az agyamból indul ki és nincs kontroll. Magánéleti zűrök miatt is lehet? Ha nem érzem jól magam, akkor csak eszem és eszem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet érzelmi alapon. Ilyenkor inkább menj el futni, ne így próbáld magad kompenzálni, ettől nem lesz jobb. Nem érdemes eldobni magadtól azt a mínusz20kg-s eredményt, mert nagyon jó.
2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, de nagyon nem tudom mit tegyek, ez a baj! Nem vagyok elég erős, sajnos...:S
2011. máj. 30. 21:22
 3/13 anonim válasza:

ez a 20 kiló az össz, amit le kellett fogynod? Vagy van még belőle hátra?

Én is most tartok -21 kilónál, de van még hátra 20 kiló. Az a nehéz, hogy már nem vagyok 108 kiló, csak 87, így csak én tudom, hogy fogytam, de még mindig nem vagyok csinibaba :(

Én csináltam egy fogyis fórumot, ahol többen kezdtünk fogyózni. Akár csatlakozhatsz oda is, illetve ha Te már csak szinten tartod az eredményed, akkor toborozz magad köré olyanokat, akik hasonló cipőben járnak...

2011. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még úgy 10 kilótól szeretnék megszabadulni, most 75 vagyok.

Elküldöd a linkjét a fogyis fórumodnak? Jó ötlet lenne.

ZSÍRAGY! Majd, ha sikerülne olyan kitartónak lenned, hogy ennyit fogyj és leszel, olyan intelligens, hogy ezt az eredményt tudd is értékelni, akkor lesz miért írnod a kérdésemre... De ez az idő még olyan távol van, mint tőlen a Pluto!!!

2011. máj. 30. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy kondicionált függés az agyadban, ha valami rossz vagy bánat ér a kajába menekülsz, mert az evés megnyugtat és boldogsággal tölt el! Nem megy a fogyókúra mert úgy vagy vele, hát már az egyetlen örömömet is tagadjam meg magamtól az életben ami az evés? Bizony itt az életedben, környezetedben kellene először rendet rakni, mert addig sajnos esélytelen a tartós jó alak és jó kondíció! Meg kell nézni mi az a hiány az életedben, amit kompenzálsz az evéssel, ehhez pedig őszintén és mélyen magadba kell nézni!
2011. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Aki 20kg-t képes fogyni,az igenis NAGYON ERÖS!!! Ha ennyi fölösleged volt,az azt jelenti,h imádsz enni,de mègis megáljt tudtál magadnak parancsolni és tudatos étkezéssel formába hozni magad! Ne dobd el magadtól ezt a hatalmas sikert és tarts ki továbbra is! Légy erös továbbra is! A gondok elöbb-utóbb vhogy megoldódnak és akkor büszke leszel majd magadra,h nem a falásba menekültél! Tudom,h nehéz,de KITARTÁS - ÖNMAGAD MIATT!!! ;)
2011. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jól estek a szavaid (utolsó válaszoló)!!!

De nagyon, köszönöm! Teljesen igazad van, nem hagyom magam!!!

Le kell ennek mennie!

Reggel megyek futni, csak azért is! :)

De utálom, h teli van a gyomrom! :S

2011. máj. 30. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

PONTOSAN így vagyok én is, bár én 15 éves vagyok, és "csak" 11 kg-ot fogytam. Ebből visszajött 6 az utóbbi 2 hónapban, mert nem tudtam időben megálljt parancsolni magamnak. Már nagyon bánom, belülről mardos az az érzés, hogy hogy lehettem ilyen hülye...de újra nekivágtam, pedig itt a nyár, és úgy terveztem, hogy sikerül formába jönnöm. Most ugyanaz az út áll előttem, ami a fogyásom kezdetekor, és mivel a -11 kg után sem értem még el az álomsúlyt, most még 10-et szeretnék fogyni.


Épp most jövök egy 45 perces futásból, és tök jól érzem magam :) Úgyhogy hajrá, ne hagyd el magad, és még időben fékezd meg, hogy visszaszaladjanak azok a kilók! :) Sok sikert!

2011. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a biztató szavakat, nagyon helyesen állsz hozzá és persze éretten! Én 24 vagyok, talán az eszem is megjön a koromhoz és elkezdek gondolkodni végre!!! :)
2011. máj. 30. 23:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen időszakok, pont ez a májusi hónap.

És nekem is gondok vannak a magánéletemben..


Bár most komolyabb dolgok, de mégis tartom a diétát és még többet mozgok. Legalább addig is kikapcsolódok, és egyre vékonyabb leszek :)

2011. máj. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!