Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha a 90 napos diétán úgy...

Ha a 90 napos diétán úgy eszek, hogy csak a reggeli, meg olyan délután 5 óra körül az ebéd, vagy a vacsora az nem baj?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni, de csak így tudok enni, mert étterembe dolgozok, és reggel 11-től vagyok este 10-ig kb, és ilyenkor még itthon reggelizek, az étteremben vacsora van olyan 5-6 óra körül este, és ennyit eszek egész nap. Így is sikeresen végig lehet csinálni? Ha tud, akkor írhatna erre ételmennyiséget, meg hogy miket ehetek. Köszönöm szépen a segítségeket
2008. dec. 8. 22:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy ha keményítőnapon csinálnék magamnak meleg vega tálat (mindenféle zöldség lepárolva kevés zsiradékban, pl étolaj, vagy olivaolaj) azt meg lehet ennem? vagy a zsiradék egyik napon se számít?
2008. dec. 8. 22:18
 2/2 anonim válasza:
Én csináltam bár régebben, de szerintem próbáld meg a napi 3szori étkezést valahogyan beiktatni mert nem fogod bírni csak két étkezéssel.Próbáld meg megváltoztatni az étkezésedet reggelizz mielőtt elmész otthonról, ebéd jó öt körül este mikor hazaérsz(tudom macerás lehet) de akkor vacsorázz.Így végülis eltelik kb 5-5-5-óra az étkezések között.A zsiradékról annyit hogy én pl ettem főzeléket is keményítőnapon csak kenyér nélkül de behabarva.2 hónapig csináltam és 8-10 kg ment le de nem kezdtem nagy súllyal ez is számít aki teltebb azon jobban látszik a fogyás, anyukám végigcsinálta a három hónapot meg ami utána jött és tartja azóta is pedig eltelt 3 év azóta.Nem szigorúan csináltuk úgyhogy az a zsiradék amit írtál belefér.Sikereket kívánok!
2008. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!