Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 100 kg vagyok, mennyit lehet...

100 kg vagyok, mennyit lehet fogyni egy 100 kilós embernek a 90 nap alatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

EZ függ az étrendtől, mozgástól, izomtömegtől, genetikától, sokmindentől.

Kezdetben lehet heti 2 kg zsírvesztést is produkálni ekkora túlsúllyal, bár ehhez nagyon kemény sport és étrend kell.

Én azt mondom hogy lődd be magadnak a heti 1 kg zsírvesztést. Számold ki mennyi a kalóriaigényed, és legyél napi 1200 mínuszban (sporttal együtt). Főleg a szénhidrátot csökkentsed, a fehérje maradjon magas.

Ha van akaraterőd akkor 3 hónap alatt, egészségesen olyan 15 kg-t tudsz leadni, amiből kb. 10-11 kg. lesz zsír.

De ez nagyon durván változhat, rajtad múlik nagyrészt. Nyilván nem ugyanolyan eredményeket ér el az aki csalás nélkül kizárólag csirkemellen, zöldségeken él és minden nap sportol, mint aki heti 2-szer sportol és mondjuk nem annyira figyel oda, hogy mit eszik.

Sok sikert!

2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 106-ról indultam, most 84 vagyok, de ezt két év alatt értem el. Ne akarj gyorsan sokat fogyni, az mindig megbosszulja magát. Egyénenként is változó, nincs két egyforma alkat. Meg aztán bizonyos fogyás után meg is áll a folyamat egy időre (sokan itt szokták feladni) de aztán, ha kitartóan folytatod akkor megint elindul. Szóval csak türelem. Ezt a súlyt nem 3 hónap alatt szedted fel igaz?
2010. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akár 30-at is, csak arra kell vigyázni, hogy a vitamin-folyadék-ásványi só bevitel tökéletes legyen. Természetesen a fogyás kívánt mértéke sokkal inkább függ a zsírtömegedtől, mint a testtömegedtől. Ha nehéz csontú és izmos vagy, ennél sokkalta kisebb mennyiség is elegendő és jobb lenne.
2010. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
barátnőm 120 volt, 90 nap alatt 12-t fogyott
2010. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

en fel ev alatt fogytam 15 kilot.

viszont inzulinrezisztens vagyok, es nem szedek gogyszert, mert rosszul vagyok tole. igy nehez :(


szerintem heti fel kilót tuzz ki magadnak, ha tobb, akkor max sikerelmenyed lesz :)de a fel kilot hosszabb tavon is tarthatod :)

sok sikert

2010. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A túl gyors fogyás megviseli a szervezetedet,főleg a veséket,a zsír, a fehérje bomlástermékei mérgezőek,igyál sok vizet hogy könnyebben távozzanak belőled!
2010. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Egyébként ez mit számít,ha fogyni szeretnél?Nem kötekedni szeretnék,de szerintem nem az a fontos,hogy mennyit lehet...
2010. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Úgyérted a 90 napos diétával?? Az senkinek nem ajánlott, mert utána a legtöbb esetben visszaszedik!!Amúgy szerintem úgy kb.90nap=14-15hét hetente kb 3 kilót egészséges fogyni, tehát:14x3=42kg

De az nem biztos, hogy ez lehetséges-e!De van ismerősöm, aki kb.30 kilót fogyott4-5hónap alatt(bár neki a válása miatt nem volt étvágya:( )

2010. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
90 napos dietaval semmi baj, en annak idejen azzal fogytam 30+ kilót, es tartottam is, csak a gyerek és hormonproblema miatt "jött vissza".
2010. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Maximum 100-at...:)
2010. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!