Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már 2 hete nem iszom kólát...

Már 2 hete nem iszom kólát egyáltalán, csokoládét sem eszem, erre +1 kg híztam, mit csinálok rosszul? 😡

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Helyettesíted mással az elhagyott kalóriákat.

Vagy nem volt akkora mennyiség aminek az elhagyásával elkezdőthetne a fogyás.

2023. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
oké de ha mellette ugyanúgy zabálsz , 0 mozgás.Ne csodálkozz
2023. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Aranyos vagy. A cukros dolgok elhagyása nem jelenti automatikusan azt, hogy az ember fogyni fog. Persze ha az ember megevett napi szinten 100 gramm tábla csokit, akkor annak elhagyása (és ha azt a kiesett kalóriát semmi mással nem helyettesíted) lehet hogy elég lesz egy kalóriadeficithez. Viszont így általánosságban ha csak a cukros dolgokat elhagyja az ember, de amúgy nem számolja a kalóriát/nem figyel oda a többi étkezésre, akkor nem biztos, hogy fogni fog, szóval nem kell csodálkozni ezen.
2023. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
1 kiló hízás nem hízás (pláne nem két hét alatt), hanem víz, plusz hiába hagyod el a kólát, hiáb hagyod el a csokit, ha nem vagy kalóriadeficitben, nem fogsz fogyni. Mennyire vagy képben a kalóriaszámolás szabályaival?
2023. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

1-1,5kg egy teljesen normális súlyingadozás ami mindenkinél előfordul.

A hízás oka nem cukros ételek (bár nyilvan van az a mennyiség ami hozzá tesz) hanem a kalória bevitelben rejlik.

2023. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne egyek sokat? Amióta elhagytam a kólát van mikor 4 szer is eszez egy nap. És naponta sétálok minimum 6 km plusz 15 perc helybenfutás a szobában
2023. júl. 27. 19:04
 7/22 anonim válasza:
91%
A kalóriát számold ahogy ezt írta kb mindenki
2023. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Amíg ezt a cikket nem olvasod el, addig magadat hátráltatod:

[link]

2023. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom hogy csinálod. Én anno gyerekként csak azzal, hogy leszoktam a cukros kóláról, 4 kilót fogytam egy hónap alatt.

Vagy Visszapótolod az ezek által elhagyott energiamennyiséget, vagy ez szimpla súlyingadozás ami természetes.

Ha ezeket folytatod és egy hónap után sem tapasztalsz érdemi fogyást, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy kóla és azok helyett amit elhagytál, mást eszel. Vagyis nem alakult ki tartós energiahiány, ami fogyást eredményezne.

2023. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
36%
Hagyd! Én teljesen leszoktam a mekis kajáról, majdnem másfél évig nem ettem. Erre nem feljött 10 kg? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!