Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gomba hová tartozik? A...

A gomba hová tartozik? A receptekben mindenhol előfordul-fehérje, keményítő, szénhidrát-Valaki azt írta, csak fehérítő. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gomba az egyszerűen SEMMI.

Nézd csak meg: se növény, se állat, hanem GOMBA. (saját nemzetsége van)

Ha nem csal a memóriám kb. 90%-a víz. ezért olyan mintha vizet "ennél".

2009. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gomba ez nem más mint, egyszerű sejtek csoportosulása, és ezek a gomba fonalak, és a gombafonal kötegek alkotják a gombát. Ennek nincs vmi spéci faja mint pl az emlősők vagy ilyesmi. A gomba az tulajdonképpen átmenet a növény és állat között. Szal a gomba az a gombákhoz tartozik :)
2009. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__55..

[link] "Bár a gombák fehérje-tartalma alacsonyabb, mint azt néhány évtizeddel ezelőtt gondolták, a benne található fehérjék azonban rendkívül értékesek, mivel – szemben a növényekkel – mindegyik esszenciális aminosav (melyekre az emberi szervezetnek szüksége van) megtalálható bennük, ezért a vegetáriánusoknak is ajánlhatók."

[link]

[link]

2009. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fehérjenapon, keményítőnapon, illetve szénhidrátnapon valamilyen tésztával
2009. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam hogy fehérjéhez csoportositjuk,mert sok benne a feherje.
2009. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!