Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire használ a 90 napos...

Mennyire használ a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Egy hét alatt kb. mennyit lehet leadni? És ha vége a 90 napnak, akkor nem jön vissza a felesleg? Anyagilag mennyire viseli meg az embert?
2008. jan. 16. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve sikeresen végig csináltam.Mindenkinél más az elért súlycsökkenés.Minél nagyobb a fölösleg,annál több kg-tól lehet megszabadulni.A 90 nap után további 90 napig tartani kell a reggeli gyümölcsöt.Ezalatt is fogysz néhány kilót.Ha ezután néha tartasz 1-1 gyümölcsnapot,nem fogod visszaszedni.2-3 évig nem híztam,de aztán ellustultam,és most ismét elkezdtem.Anyagilag nekem nem megterhelő,sőt!Mindenből többet főzök és kiadagolva lefagyasztom így több kajából is tudok választani és nem kell naponta főzni.Sok sikert,ha betartod,biztosan fogyni fogsz.
2008. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két hete csinálom,semmit nem fogytam:(Gondolom sok túlsúly esetén könnyebben menne.Anyagilag nem megterhelő,mert kevesebbet ehetsz és nem olyan gazdagonezáltal olcsóbb is.
2008. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem ma van a 7. napom. 66.4 kg-mal kezdtem, ma reggel 63.5 kg voltam. Rengeteg vizet iszom, minden este taposózok 20 percet, csinálok 2*50 hasprést, és 2*50 tárogatást hajlított lábbal. Anyagilag észre sem veszem a diétát, szemben a kulonbozo fogyibogyókkal, illetve a szénhidrát mentes diétákkal. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, és így utólag már bánom, hogy nem ez volt a legeslegelso, mainek nekiálltam, mivel egy csomó pénzt megspórolhattam volna vele.
2008. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt semmit.A szénhidrátok csökkentése,vagy teljes elhagyása út a sikerhez
2008. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en 2hete csinalom,de mindent pont ugy eszek mint ahogy van a dieta,es fogytam sokat.a csontom az mar jol latszik:)
2008. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
en meg csak 3napja csinalom de mar 2kg ot fogytam lehet ez majd kesobbcsokkeni fog de most nagyon orulok nekiszeretnek legalabb 15 20kg ot fogyni
2008. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!