Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit tudok fogyni a 90...

Mennyit tudok fogyni a 90 napossal? És mennyi idő alatt? Nektek bevált, tinik?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 166 cm és 74/75 kg vagyok.

Mennyit tudnék fogyni, ha a 90 napot végig csinálom?

Mennyit kéne fogynom?


2011. márc. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2 kérdéssel lejjebb. :))
2011. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
9.56 kg-ot és mivel 90napos ezért nyilván 78 nap alatt
2011. márc. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két éve csináltam (én marha) ezt a diétát. 90 kg-ról indultam (165cm), a 72. napig 16 kg-t fogytam. Azon a napon összeestem az utcán, olyan gyomorgörcsöt kaptam. Nem tudom leírni, milyen fájdalom volt, be sem tudtam azonosítani, honnan jött. Azóta eltelt 2 év, visszahíztam 13 kg-ot, (pedig odafigyeltem a kajára) de kövérebbnek nézek ki, mint 90 kg-osan, ráadásul az eddigi életem során evett ételek kb. 60%-át nem ehetem, mert azonnal jön a gyomorgörcs. (ilyen "alap" kaják: rántotthús, sült krumpli, fasírt, palacsinta, kóla, stb.) Most elkezdtem egy normális diétás étrendet, sok sok aerob mozgással, de még korai nyilatkoznom, viszont nem éhezek, nem fáj a gyomrom, és szebb lett a bőröm.
2011. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!