Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált a káposztaleves diéta?...

Bevált a káposztaleves diéta? Mennyit lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem életmódot váltani+többet mozogni(konditerem+kardió edzések).2 hónap alatt egyetlen egy kiló ment le rólam, úgyhogy nem folytatom, mert többet úgysem fogok fogyni.Olvastam, hogy a káposztaleves diétával sokat lehet fogyni.Lehet, hogy kipróbálom, mert ezzel az életmódváltással nem megyek sokra napi 1000-1200 kcalt ettem és egészséges ételeket, és egyetlen egy kiló ment le rólam.Nyárig le szeretnék fogyni 3-4 kg-ot.A káposztaleves diétával nyárig le tudnék ennyit fogyni?Még van két hónapom, hogy lefogyjak, de most nem egy kilót szeretnék, hanem minimum 3-at, mert elszomorító, hogy mennyit megszenvedtem, és mindössze 1 kg ment le ilyen sok idő alatt..:(
2011. ápr. 12. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, csak azt ne! Én kipróbáltam, a harmadik napon már a "szagától" is rosszul voltam, és ahogy megláttam a tányérban, még az élettől is elment a kedvem. Soha többé mégcsak az illatát se akarom érezni, nemhogy az ízét. :S Brrrr... :/
2011. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Csak úgy szólok kedves okos kérdező, hogy az életmódváltásra a szervezet kb 3-4 hónap után reagál fogyással. Ja és amúgy izmosodsz/formálódsz (de a súlyod nem változik!) akkor, ha izmosodsz..
2011. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagyis na.

ha konditeremben erősítesz.

Ez lett volna a mondat vége :D

2011. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mennyit lehet vele fogyni?" Jó sok vizet...

De tényleg, a káposzta vízhajtó, de csak ezzel zsírt nem veszítünk.

Napi 1000-1200 kcal kevés, 1500 körül jobb lenne.

Én is havi 2 kg-okat fogyok csak azzal az étrenddel, amit folytatok, de legalább mozdul:-D

2011. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Jól mondta az előttem szóló,minden bizonnyal izmosodtál...miért a kg-ból akarsz lejjebb adni?A tükörben nem látsz változást?Centivel mérted a derekadat,csípődet,combodat vagy valamit?Ha jól csinálod,akkor egy hét alatt lemegy egy kiló...


Nem tudom,hogy milyen magas vagy és hány kiló,lehet,hogy az a napi 1000-1200 kcal energia kevés volt Neked,ezért érzed sikertelennek...


Ne csinálj semmilyen káposztaleves-marhaságot,mert amit azzal lefogysz,vissza is fog jönni,de ha nem,akkor is beteg leszel tőle,max. később veszed majd észre,hogy baj van...


Két hónapot írtál,mutatok valamit,amitől ennyi idő alatt simán lemegy rólad az a 3-4 kiló...de inkább a tükröt figyeld,vagy vegyél elő néhány ruhadarabot,ami most nem jön rád,aztán figyelj!:)


[link]

2011. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár éve én is kipróbáltam ezt a diétát,10 nap alatt fogytam 4 kilót,de két hónap múlva visszahíztam,ráadásul az íze is baromi gusztustalan.
2011. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!