Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én egy 11 éves lány vagyok...

Barbi0220 kérdése:

Én egy 11 éves lány vagyok aki 73.2kg hasam 94cm mell bőségem 107cm karom 31cm lábam 62cm. Mit javasoltok nekem? Nagyon le szeretnék fogyni. Üdv: barbi0220

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is a vacsora megvonásával kezdtem a diétát, és oké is, de ezt valószínűleg egy életen át nem tudod csinálni. A fogyókúra pedig egy életmódváltás, tehát amibe belekezdesz, azt folytatnod kell (csak ha elérted a célod, lazíthatsz az ügyön kicsit, hogy fogyásról átállj súlytartásra).

Én a vacsorák kihagyását óriási ebédekkel pótoltam. Sajnos szeretek egyszerre sokat enni, de ez egy diéta szempontjából egyáltalán nem hasznos.

Így elkezdtem a kalóriákat számolgatom, a neten találsz mindenféle kalkulátort, személyre szabottan ki tudod számolni, mennyi a napi beviteled. Sok helyen azt írják, hogy ha fogyni akarsz, a napi bevitelednél 500 kcal-val kevesebbhez kell juttatni a szervezetednek. Erre rásegíthetsz tornával. Mire gondolok: kardio/aerob edzések, vagyis : biciklizés, futás, úszás, különböző kardio gépek. Nincs helyi zsírégetés, max alakformálás. Ha zsírt akarsz égetni, az előbb felsoroltakat kell csinálni hosszú ideig. (30-60 perc)

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az edigi válaszokat és milyen vitaminokat szedjek??
2011. jún. 23. 14:24
 13/13 anonim válasza:
Sziaaaa, nos milyen lett az eredmény? ^^
2015. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!