Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 19. napnál tartok, de még...

A 19. napnál tartok, de még nem vettem észre, hogy leadtam volna 1 kilót is. Kb.4 kiló felesleg van rajtam. Folytassam a diétát? Kb. menyi idő míg nálam megindul a fogyás, mert rajtam nincs sok felesleg.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne folytasd, eg ybaromság.

Mondok jobbat:

napi 2 x 1 óra futás, és meglátod több eredménye lesz !

2009. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 éve már végigcsináltam ezt a diétát. Akkor 8 kiló feleslegből lement kb. 6 kiló.A diéta után elkezdtem rendszeresen hetente 4x tornázni. 90 percet szobakerékpároztam kb 5 hónapig csináltam, de mostanába már 2 hónapja hanyagolom a kerékpározást, nincs időm a fősuli miatt.A lényeg, hogy a diéta után mozgással még sikerült fogynom, de azóta ez a pár kiló sehogy se akar lemenni róllam, ezért gondoltam most erre a diétára. Pedig akkor még életmódot is változtattam és egészségesebben táplálkoztam, odafigyeltem mit eszek.

Amúgy a futást sajna nem birom:-( inkább a kerékpár :-)

2009. ápr. 2. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy éve volt 8 kiló felesleged. Most megint van 4. Ezt hivják jojózásnak.

Ha egészségesen étkeznél és valóban életmódot váltottál volna, akkor most nem lennének súlyproblémáid.

Állits össze szakember segitségével egy normális, egészséges, rostdús, stb. étrendet és sportolj. Ha továbbra is kitartasz a 90 napos mellett, akkor jövőre megint ugyanez lesz a problémád. Csak arra nem ér rá az ember, amire nem akar.

2009. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó pár kilót nagyon nehéz leadni. Az elején szinte olvadnak le a testünkről a ronda zsírok, de a végén csak nem akar eltűnni az a pici pocak (pedig már így is milyen szép lett! :) ).

Kár, hogy nem csíped a futást, az egyik legjobb és leghatékonyabb erre a célra. Habár dicsérendő, hogy intenzíven nyomtad a kerékpározást. Csodás lábakat varázsolhat!


Egyébként kinél NINCS jojóeffektus? Kedves válaszoló, neked nem szokott visszajönni néha-néha 1-2 kiló? NEked tökéletes étrended és életmódod van? Vagy félve kérdem: alapból vékony vagy, és semmi sem marad rajtad? Akkor örüljél inkább csendben, mert a hízékonyak meg tudnának ezért fojtani! :) Persze ne vedd véresen komolyan.


Fanni

2009. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maundrel ***** válasza:
ha csak 4 kilo feleseleg lene rajtam, nem kezdtem volna el ezt a 3 hónapos kúrát. valami mást találtam volna ki. Viszont most már félő hogyha abbahagyod akkor a többszöröse fog visszajönni :S De szerintem ha már elkezdted folytasd, hogyha csak 4 kiló plusz van rajtad akkor az nem az első hónapban fog lejönni, szerintem kb havonta fogsz fogyni 1 vagy 1,5 kilót.
2009. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 kiló feleslegre nem jó ez a diéta szerintem, csak nagyobbra, illetve mozgás nélkül tuti nem fog menni :(

Nagyon kevés a felesleged, mindenképp kellene mozognod mellé, valami kardio + erősítő dolgot.


Nekem tavaly volt 5 kiló plusszom és a diéta mellett napi 40 perc szobabicikli + 20 perc has-com-fenékizommal leadtam nagyon hamar.

2009. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!