Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 6honapja szultem meg szoptatok...

6honapja szultem meg szoptatok. Diatazhatom mar? Arra gondolok, hogy elhagyom a kenyeret cukrot. Meg ilyenek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Azokat nyugodtan el lehet hagyni már a szoptatás elején is. A szoptatáshoz főként fehérje kell. Mindent jó enni, de a cukroktól pl. nem lesz tejed, szóval ilyen szempontból mindegy, hogy eszed-e.
2009. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet szerintem. mindenféle egészséges kaját enni. Reggel pl gyümölcs,utánna meg zöldségek, husok, főzelékek, levesek, joghurtok, tojás ételek, (tésztát, krumplit, kenyeret, cukrot,édességet) legjobb ha elhagyod nemtudom édesítőt használhatsz-e de szerintem nem átana.
2009. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne! Ne diétázz! Csökkentheted a kenyér, rizs, tészta, cukorfogyasztást, de ne diétázz. Ahhoz, hogy a gyermeked számára megfelelő mennyiségű és minőségű tejed legyen, szükséged van minden nap minden tápanyagra. A cukor helyett ne használj mesterséges édesítőt, mert mesterséges. Ezzel csak a gyerekedet mérgezed, inkább cukor nélkül próbálj élni. Szerintem a babád egészsége érdekében érdemes a fogyókúrával várni még néhány hónapot, amíg szoptatsz, és addig is inkább mozogj többet, lehet tornázni,kocogni, vagy pl. a babáddal együtt mehetsz uszodába, strandra. Türelem, le fogsz fogyni! Nem is olyan sokára elindul a kicsid és futhatsz utána még eleget.
2009. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!