Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a diétáról?

Mit gondoltok erről a diétáról?

Figyelt kérdés

A pasim csinálja és két hét alatt 6 kilót fogyott, láthatólag zsírból (is). A lényege, hogy reggelizni mindig ébredés után kell rögtön, és fehérjét. Az tökmindegy, hogy hányszor eszik egy nap, de nem ehet kenyeret, tejtermékeket (kivéve cottage cheese), gyümölcsöt, rizst, krumplit, semmilyen gabonaszármazékot (kivéve kukorica). Minden mást igen, a szíros dolgokkal nincs baj eszerint, és van egy héten egy nap, amikor bármit ehet lehetőleg nagy mennyiségben. Ilyenkorra kifejezetten ajánlja a diéta, hogy egye magát halálra junk foodból meg édességből.

Sportolnia nem kell.


Egyébként ebben a könyvben van leírva részletesen, de szerintem magyarul nem jelent meg: [link]


2011. okt. 18. 13:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit frusztrál, hogy én már másfél hónapja ötször eszem, okosan, legalább heti hármat edzek, persze volt pár eltévelyedett nap, de összesen három kilót fogytam, ő meg röhögve két hét alatt hatot.
2011. okt. 18. 13:54
 2/10 anonim ***** válasza:

Elég újhullámos, de jó, a leptinrezisztencia ellen ajánlják, lásd paleo.

Én bírom!

2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. nekem az nem teszik benne hogy semmilyen kenyérfélét nem ehet. annak jó aki amúgy se eszik, de ha ő ezt abbahagyja és újra normálisan eszik majd ilyesmit akkor jönni fognak vissza a kilók. az az egy "csaló nap" amin bármit ehet junk food-ot pedig azért van hogy ha megkívánja az ilyesmit tudjon enni egy nap és ha megállt a fogyás akkor ezzel a nappal könnyebben beindul utána. tehát szerintem annak jó aki nem nagyon eszik kenyere alapból.
2011. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a Dr Dukan dieta. Az biztos meg van magyarul is.
2011. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, 2 választása van:

a) lefogyott, abbahagyja, visszahízza

b) belebetegszik

Ezt irigyled tőle?

Ha a férjem csinálná, baromira ki lennék akadva és el lennék keseredve, ugyanis nekem egy egészséges férfira van szükségem és hosszú távon.

2011. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is nagyjából azt sejtem amit te, csak nem tudom megindokolni normálisan. De látod, az első néhány válaszoló szerint meg jó. Ez nem az a klasszikus koplalós diéta, hiszen kb. annyit eszik, amennyit akar, és ehet zsíros dolgokat is.

Meg igazából mindent bevisz amire szüksége van szerintem.

Nem tudom mit gondoljak róla, többször mondtam neki, hogy az eredményt majd jövőre ugyanekkor hasonlítsuk össze, de azért mostmár kicsit rossz érzés, hogy ő ilyen szépen halad, én meg nem.


És Tim Ferriss azt ígéri, hogyha ebből néhány apróságot betart utána is (pl. full fehérje reggeli) akkor a jojó sem fenyeget.

Azt azért hozzá kell tenni, hogy a csávó testépítő (és van egy cége, ami táplálékkiegészítőknek szánt táplálékkiegészítőket gyárt) és saját magán kísérletezte ki ezt az egészet úgy, hogy folyamatos vérkép ellenőrzés meg minden volt mellette.

2011. okt. 18. 14:33
 7/10 A kérdező kommentje:
mmint testépítőknek szánt táplálékkiegészítőket.
2011. okt. 18. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez elég furcsa..

Kezdjük ott hogy az itt tiltott kaják pont hogy az egészséges táplálkozás alapkövei.. én is férfi vagyok jelenleg én is diétázok, csak már inkább szálkásítok a felesleget már nagyjából leadtam. Én pont azokat eszem amik itt tiltva vannak. csak számolom hogy mennyit( diéta alatt muszáj ha komoly eredményeket akar az ember) és mellette sokat sportolok.. véleményem szerint az nem elhagyható egy sikeres diétához ha hosszútávú eredményeket akar az ember tehát tartsa az elért eredményt.

0 sport és zsíros kaják evése, a hagyományosan egészséges szénhidrátok helyett.. hát nem tudom.. annak a 6 kilónak sejtésem szerint jó része víz és izom nem zsír.. ez majdnem biztos.

2011. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a sportolást semmiképp nem hagynám ki, mert oké hogy lehet fogyni sport nélkül is (fele olyan hatékonyan) de az eredmény is más lesz.. gondolj bele lehet valakin kevesebb zsír, de attól még nézhet ki ugyanúgy edzetlenül, ha mondjuk nincs semmi hasizma, karjai lötyögnek stb.. nem azt mondom hogy gyúrni kell mint az állat, de már a futás, biciklizés, fekvőtámasz, hasedzés is ad egy olyan fitt külsőt egy férfinak ami szép és egészséges.
2011. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már 9 kilónál tart, és láthatólag zsírból (is) megy le, mert ugye nincs inzulintermelés mert nincs szénhidrát. Mostmár a szülei is ezt csinálják, meg még egy munkatársa, és én vagyok a köcsög, amiért azt mondom, hogy hülyeség, és nem támogatom, pedig az lenne a dolga az ember párjának...
2011. okt. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!