Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerül-e ezzel a diétával 10...

Sikerül-e ezzel a diétával 10 kilót lefogynom?

Figyelt kérdés
Annyiban szeretném tőletek a véleményeteket kikérni hogy nekem sikerül-e majd ezzel a 90 napossal 10 kilót lefogyni? Már nem először kezdem el, tudom mit hogyan mivel kell. legalábbis nagyjából :D! (A múltkorit azzal rontottam el hogy nem tartottam be hogy délig gyümölcs, és gyümölcsnapot sem tartottam) E mellett ha időm engedi minden este egy fél óra szobabicózás és a 2 liter folyadékot is betartom szénsavmentes víz formájában! Holnap lesz pont egy hete hogy elkezdtem megint ezt mert tavaly nyár óta 10 kiló jött fel rám. Sajnos! És most nagyon le kéne adni, de ha már ha a 60 kilót elérném az is tökéletes lenne! Most 68 vagyok és 170 cm magas, de akkor sem érzem jól magam a bőrömben, ez már nekem sok. Tavaly ilyenkor csak 57-58 voltam és nem értem a hízás okát, pedig soha nem voltam egy nagy zsíros kaja evő, nem iszok cukros italokat se csak vizet vagy zöld teát. Vagy lehet hogy a téli időszakban kevesebbet mozogtam a kelleténél?! Az befolyásolja a fogyást hogy mikor milyen mennyiségeket eszek? Írjatok! Köszike Sunny23
2009. máj. 24. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Mivel fogalmad sincs hogyan kéne táplálkoznod és mozognod ezért folyamatosan változik a testsúlyod és nem éred el a kívánt formát, amit szeretnél. Természetesen ezért már most teljesen felesleges elkezdened ezt a "diétát", mert a vége után úgy is mindent visszaszedsz. Inkább olvasgass arról, hogyan is kéne rendesen táplálkozni. (Biztosan nem szétválasztással.)
2009. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, fogyhatsz, de hogy a 10 kg biztos meglegyen (a csak 90 napossal fogyók a 100 kg körüliek szoktak, ha 10+ kg-ot fogynak), én javasolnám a napi kcal beviteled számolását is a 90 napos betartása mellett (csak keress rá google-ön a kcal táblázatra, én a www.kcal.hu/kcal.php -t használom).


A napi kcal szükségletedet ezzel a képlettel számolhatod ki (ha lány vagy, gondolom az vagy :)):

11-18 év - 12,2 x testtömeg (kg) + 746

19-30 év - 4,7 x testtömeg (kg) + 496

(Minimális mozgás mellett)


Ahhoz, hogy fogyj heti 0,5 - 1 kg-ot, a kapott számot csökkentsd 500-zal (és ne felejtsd el, 60 kilósan kevesebbet ehetsz fogyi mellett, mint 68 kilósan, ezért áll be sok fogyós súlya!)

2009. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!