Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a diétával...

Szerintetek ezzel a diétával tényleg sikerülhet lefogynom a súlyfeleslegem?

Figyelt kérdés

[link]


most 163 cm vok és 63 kg és egy pár kg-ot szeretnék fogyni úgy kb 5-6-ot csak az a baj velem,h ha nem látom az eredményt akkor abbahagyom a fogyókúrát.ha meg tetszik ás látom akk meg még többet teszek érte h még jobb legyen.nekiálltam pl. 2 hónapja a 90 naposnak ás 1 hónapig csináltam de csak 1.5 kg-ot fogytam és nem vtam elégedett így abbahagytam

sztetek ez jó lenne,v aki tud ilyen pár napos diétákat amik hatásosak az írjon :)


2010. márc. 3. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok diéta csak humbuk ezt vedd figyelembe:)valahol azt irják hogy a 90napos egészséges diáta valahol viszont vagy egy millió okot felsorolnak hogy miért is nem jó:)Legegyszerűbb ha végig gondolod milyen ételeket kellene tiltó listádra tenni..

1.fehér kenyér,ehhez persze hozzá tartozik a zsemle,kifli,cipó,és még minden péksütemény!!!-->helyette válasz inkább teljes kiőrlésű kenyér,hajdinás kenyér,tönköly búzás kenyér,ugyan ezek ált.-ban megtalálhatok cipóban kiflibe is:)

2.Cukor elhagyása...minden formában:)-->lehet kapni a bio boltokban cukor helyettesítő port ami teljesen természetes kicsit drága de megéri hiszen annyira édes,hogy annyit úgy sem használsz:)

3.Napi 1,5-2l viz ivása-->elösegití az emésztést...szebb lesz a böröd:)

4.Napi gyümölcs bevitel-->ugyan úgy elösegití az emésztést sok rosttartalom miatt:)

5.Csak addig egyél amíg jól laksz-->ne edd túl magad,az agyunk 20perc után észleli a teltség érzetett...ne pukkadásig ha nem hmm..köszönöm pont jól laktam-ig egyél:)így a maradékot később is megeheted ezzel viszont kialakul a többszöri étkezés ami nagyon jó hiszen a vércukor szinted nem esek le is nem lesz farkas étvágyad:)

6.igaz hogy a sport csak 30% fogyásban de találd meg a számodra megfelelő elfoglaltságot így nem inkább zsírból fogysz majd mind hogy a fogyás alatt izmodból is veszitesz:)-->mérd magad...mellbőség,csípő,comb mert a mérleg nem a tényleges súlyodat mutatja hiszen gondolj bele..csontok súlya,maga a bőröd súlya!!!

2010. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!