Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hétfőn kezdem a 90 napos...

Hétfőn kezdem a 90 napos diétát de még egy-két dolog nem tiszta. Te tudod a válaszokat?

Figyelt kérdés

lenne egy két kérdésem..

1. minden nap a cukrot édesítő szerrel helyettesítsem?

2. csak a keményítő napon helyettesítsem a lisztet keményítővel, vagy minden nap?

3. tudom, hogy ez a kaja már bűnözés, mert nem illik bele egyik napba sem, de imádom, és nem fogok kibírni 90 napot nélküle :D szóval szerintetek a kínai szezámmagos csirke melyik napon a ,,legkisebb" bűn? (recept: [link] előre is köszönöm!



2012. márc. 3. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen csak teljesen egészségtelen. Minden nap szükséged van szénhidrátra, fehérjére, zsírra. És ezzel kár vitatkozni is. Nem választhatod külön, hogy ma csak szénhidrátra van szükségem, holnap meg csak fehérjére. Ez a legfőbb probléma a 90 napossal.


Egyébként valóban le lehet vele fogyni, csak az a nem mindegy, hogy zsírból vagy izomból fogysz. Ebben az esetben főként izomból történik fogyás, amitől a végén úgy néz ki az ember mint egy tele szart zokni (ezt senki ne vegye személyeskedésnek).


Szóval a lényegi különbség, hogy mindenki értse: aki 90 napossal szépen lefogy, könnyen lehet, hogy jól mutat ruhában, aki pedig megfelelő étkezéssel és sporttal fogy le az nem csak ruhában de fürdőruhában is szuperül néz ki. Egy ilyen diétától senkinek nem lesz formás, tónusos teste. Ezt csak sporttal lehet elérni.

2012. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

"Minden nap szükséged van szénhidrátra, fehérjére, zsírra. És ezzel kár vitatkozni is."


nem vitatkoztam, pont ezt mondtam én is... olvasás, értelmezés. ha ez nem megy, akkor hiábavaló ez az eszmecsere.

ne lovagolj az elnevezéseken, mert azok ilyen szempontból tévesek! a fehérjenapon is eszünk szénhidrátot és a szénhidrátnapon is eszünk fehérjét. a helytelen elnevezések csak az étrend összeállításában segítenek.

2012. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 TomMunk válasza:

Szia, szerintem én az 1,2,3 kérdést megválaszolom, egy kicsit hosszú szövegben, de légyszíves olvasd végig, mert (akárki is legyél) csak jót szeretnék neked.

Szóval.: Alapvetően minden a testbe bevitt anyag zsírrá, fehérjévé, nukleinsavvá és (ez a legfontosabb) dextróz-monohidráttá alakul, (vagy más nevén szőlőcukor). A kínait nyugodtan eheted, ez nem bűn. A 90 napos fogyókúra, alapvetően biológiailag nem tesz jót a szervezetnek, gyakorlatban meg még nem is hatásos. HA tényleg el vagy hivatkozva, és le szeretnél fogyni, emellett nem úgy kinézni (előző kommentből idézve) mint egy teleszart zokni, akkor egy étrend- és életmód változtatásra van szükséged. 1. lépés: menj el az orvoshoz, vagy egy szaktanácsadóhoz, akivel a testsúlyodhoz, magasságodhoz, és a vágyaidhoz (fogyás és ételek terén is) alkalmazkodva alkottok egy étrendet. EZT nem kötelező betartani, DE néhány kivételen kívül ne nagyon térj el tőle. 2. lépés. Elég közhelyes, DE ha eddig nem tetted, akkor kezdj el sportolni. Akármi megteszi, tánc, foci, bringa, kori, futás, akármi, ami több mozgással jár, mint a fekvés (igen, még a gyaloglás is, hosszú távon), a lényeg, hogy rendszeresen. IDE tartozik még, ha olyan munkát végzel, amiben sokat ülsz, akkor is LEGALÁBB 1,5 óránként mozogj, akármit. Mondjuk az is elég, ha az iroda, vagy tanterem egyik sarkából a másikba elgyalogolsz 2-3-szor. 3. lépés. Akármit mond akárki, este ne egyél. SEMMI KÉPEN SE. (na persze ha most jutottál ki emberrablásból és már egy hete nem ettél, vagy gyógyszert szedsz, amire enni kell, akkor igen, meg ilyen esetekben, de ha lehet akkor ne). 4. lépés. Aludj eleget! Az emberi testnek szüksége van legalább 8 óra ZAVARTALAN alvásra. ÉS VÉGÜL 5. lépés. NE TARTS HARAGOT!, Ha valakivel gondod van, vagy sokat stresszelsz, az is oka lehet a hízásnak, ezért ha ilyesmi gondod van, akkor beszéld meg az illetőkkel, és élj úgy, hogy lehetőleg ne stresszelj! Ennyi lenne. Ha ezeket életed végéig boldog, egészséges, fitt és VIDÁM leszel. JA! elfelejtettem. NE DROGOZZ, CIGIZZ, IGYÁL! ezek károsítják szerveidet, ami ugyancsak nem jó. (persze 1-1 party VIZIPIPA, meg egy kis kirúgás a hámból belefér, de ne legyen rendszer belőle)

2012. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!