Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok, Rubint Réka...

14 éves vagyok, Rubint Réka DVD mellett a 90 napos diétával le tudok fogyni nyárra? Működik a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
175cm,kb.70kg.
2012. márc. 5. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nincsen mit:)
2012. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Tornázz rendszeresen, próbálj sok gyümölcsöt és zöldséget enni, az segít az éhségérzeteden és egészséges is. Ha teheted, mellőzd a kenyeret, ha nem, cseréld le a fehéret barnára, rozsosra stb, próbáld kerülni az esti étkezéseket, tedd korábbra a vacsora idejét. Igyál rendesen vizet, bár annak van súlya, de az ember nem víz-, hanem zsírveszteséggel akar fogyni. A kitartás, és a rendszeres testmozgás sokat fog segíteni, de ne kínozd magad felesleges diétákkal ennyi idősen. Ha egy diéta 90 naposra van kiírva, az ember hajlamos elhitetni magával, hogyha a 90 nap alatt az előírtak szerint eszik, iszik, akkor eléri, amit akar, de valójában még ha segít is a fogyásban, egyszer vége lesz a 90 napnak, és már kezdődik is a jojó effektus, visszajönnek a kilók. Rendszeres testmozgás és megfelelő étkezés (nem diétázás vagy koplalás) a megoldás, bár a genetika is beleszólhat a dologba, van akinek könnyebb, másoknak nehezebb jó súlyban maradnia.
2012. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Edd ugyanazt, amit eddig de 15-20 %-kal kisebb mennyiségben.

Reggel almaszeletekkel kezj fahéjjal megszórva (segít a tisztításban) és főleg este 6 után már ne étkezz. Egyél egy nap ötször.

Amúgy 14 évesen semmiféle komoly fogyókúrába ne fogj. A szervezetnek pedig szüksége van szénhidrátra is, bármit mond a rubinházaspár.

2012. márc. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jajj de nagyon nagy a hasam..:(

Remélem sikerülni fog lefogyni..:S

2012. márc. 27. 17:37
 15/17 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog!:)Én azóta is fogytam,pedig tényleg nem csinálok drasztikus fogyókurát,mostmár a kalóriákat sem számolom túlzottan mert rájöttem,h előbb-utóbb bediliznék tőle.Szerintem is mozgással kell,az kötelezező,másképp úgysem lehet lefogyni csak ha egyáltalán nem eszel.És én azért színte mindet eszek,édességet is mindennap.Csak én régen rengeteget ettem és abból most nagyon leccsökkentettem meg mozgok és nekem így megy.:)Amit még tudok ajánlani,h evés előtt és után is igyál meg vagy másfél nagy pohár vizet,már rögtön nem lesz olyan nagy az étvágyad:D
2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz. Mozogj minél többet! Az alakod magától is szépen ki fog alakulni, a te korodban, ami rajtad van az "kamaszháj" magától is elmúlik. Persze azért ügyelj rá, hogy mit eszel. (Kerüld a gyorskajákat: hamburger, csipsz és társai)
2012. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen.

Sokat segítettetek. :))

2012. márc. 28. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!