Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csinálom a 90 napos diétát...

Kitty9689 kérdése:

Csinálom a 90 napos diétát egy hónapja. Eddig lefogytam 6 kilót de 2 hét múlva megyünk nyaralni tengerpartra és a combjaim összeérnek. Kéne valami gyors és hatásos módszer hogy fogyjak a combomból? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás. nem fogsz csak combból fogyni, pláne nem 2 hét alatt. ez hónapok eredménye, amikoris mindenhonnan fogysz.
2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Tegyél egy gyufásdobozt a combjaid közé!
2012. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok a fogyásodhoz!

Majd ha abbahagyod ezt a szart, duplán jönnek vissza a kilók.

Miért nem táplálkozol és mozogsz rendesen? Azt hiszed van könnyebb út?

2012. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Gyufásdoboz??? és az hogyan segít???

kedves 3. kommentező: köszönöm a pozitív kommentet és a bíztatást....én eszek rendesen és mozgok is nem koplalok.... és ha abbahagyon sem fognak visszajönni a kilók mert akkor is figyeni fogok magamra

2012. júl. 7. 19:03
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Akkor majd nem érnek össze a combjaid. Ha nagyon zsíros, tehetsz gázgyújtós gyufásdobozt is.
2012. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
:) Dehogy figyelsz magadra. Akkor nem csinálnád ezt az őrültséget, mert per pillanat tényleg ártasz magadnak ezzel a buta módszerrel.
2012. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a "jó" tanácsot Kovi bácsi de én komoly válaszoktat várok nem pedig olyan lelkileg sivár embereknek a beszólásait akiknek nincs nincs más perverziójuk mint másokat cseszegetni... :)

és ebben lelik örömüket egyesek..... szánalom

2012. júl. 7. 20:15
 8/31 A kérdező kommentje:
ez nem örültség.... azzal ártanék magamnak ha nem fogynék le és jönnének a betegségek mint pl: magas vérnyomás és cukorbetegség...... szerintem ezzel nem ártok magamnak hanem használok. Nem akarok túlsúlyos lenni
2012. júl. 7. 20:18
 9/31 anonim ***** válasza:
mar bocs, de ha belegondolsz, keményitonap- az szenhidrát, tehat hizlal, szenhidratnap eleve hizlal, vutaminnap gyumolcscukor miat hizlal, egész dietaban a feherje nap ér valamit, meg a víznap a salaktalanitashz, amugy egy rakas sz.r!! 1honap alatt 6kg csak megkototott viz es salakanyag volt, amugy meg napi 2kg sulyingadozas van, tehat aza 6kg csak 4kg valojaban, es azert fogytal ennyit is mert máshogy étkezel és goondolom kevesebbet mint eddig, és szervezeted így reagal, de ha abba hagyod akkor ujra hizni fogsz!! életmodváltás ér csak valamit, elhagyni cukros lisztes zsíros kajakat, fehérjedusan és rosstal teli ételekkel taplalkozni!!! a comboddal meg csak sporrtal segithetsz, habar nincs helyi fogyas, vagy zsírleszívas, az a leghatasosabb az esetedben..
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
lehet hogy te egy szarnaktartod de én szénhidrátnapon csak norbi update es kajákat eszem gyümölcsnapon meg igaz hogy gyümölcscukor van benne de gyümölcsből sem eszem meg 10 kilót.... és nagynéném ezzel a módszerrel fogyott le 20 kgot 3 éve és azóta is tartja a súlyát..... és lehet a súlyingadozás 2 kg de én a 4 kg is nagy eredménynek tartom.... ismerve h3 éve próbálkozom mindenfélével és ez az első alkalom h van egy kis eredménye....
2012. júl. 7. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!