Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj a diéta szempontjából...

Nagy baj a diéta szempontjából, ha majdnem minden nap valami más kaja is becsúszik? Vagy csak nem lesz olyan látványos a fogyás?

Figyelt kérdés
2007. szept. 2. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁ, egyáltalán nem baj, egyél bátran amit akarsz független attól, mi van előirva aznapra.

Bocsi, de hülye kérdésre, hülye válasz dukál.

2007. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy baj, hiszen ennek a diétának pont a szétválasztás a titka. Fogd vissza magad legalább erre a három hónapra, azután úgyis normálisan ehetsz, na persze reggeli még 90 napig gyümi. Anyukám és a tesóm lassan túlvannak a 90 napon. Mindketten több, mint 20 kilót fogytak. Én még csak a 4 hét közepén vagyok, de már én is megváltam 6 kilótól és a vérnyomásom is lassan teljesen rendbejön. Próbálj erőt venni magadon, mert megéri!!!
2007. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baj , teljesen egyetertek az elottem valaszoloval. itt a szetvalasztason van a hangsuly. Minden fajta tapanyagot mas emeszto sav bont le es ha kulonbozo eteleket eszel mint peldaul krumplit hussal az emeszto nedvek semlegesitik egymast es lassabban emesztik meg az etelt ha nem tudod betartani akkor elj meg kicsit szabadon es ha eleg erot vettel magadon kezd ujra!! Sok Sikert!!
2008. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!