Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Megfelelő mozgással /napi 2...

Megfelelő mozgással /napi 2 óra intenzív/ és szígorú vitamindús diéta betartásával, nem megterhelő nap 0,5-1 kg-os fogyás? /Egyébként 30 kg fölöslegem van. /

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Napi 0,5-1 kg (folyamatosan) szerintem nagyon sok. Nem hetente gondoltad?
2010. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg, ez csak az elején jelentkezik. Ilyenkor kiürülnek az izmaid glikogénraktárai, jelentős víz kimegy a szervezetedből és csak kevés zsír ég el. 1 hét múlva már megáll a fogyás és ha jó a diétád akkor hetente fogsz 0,5-1kg-t fogyni.
2010. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Naponta gondoltam ezt a 0,5-1 kg-ot. Idáig nem mozogtam szinte semmit, 2 napja meg elkezdetem reggel és este 1-1 órát tornászni.
2010. márc. 2. 13:01
 4/6 anonim válasza:
Még ha lehetséges is lenne hogy naponta ennyit fogyjál, inkább ne csináld, mert amint abba hagyod, rögtön visszaugrik az összes leadott kiló
2010. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

TARTÓS FOGYÁS hoz, napi 1 kg sok, mert ugyis visszajön, és nem fogod birni valószinüleg.

KITARTÁS. kisebb cél, de hosszutávon.

Mit szólsz 15 kg minusz három honap alatt?

Én annyit adtam le, és meg is maradt TIZ évig. )))

2010. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azért nem merném. Egy hónap alatt 30 kilót fogyni nagyon megterheli a szervezeted. Plusz, ilyen radikális tömegvesztésnél a szervezeted átáll egy iszonyat mértékű raktározásra így bármit is eszel (legyen akár egy-két tábla csoki) meglátszik majd. Ha úgy akarsz lefogyni hogy utána ne jöjjön fel először kezdj el mozogni - sokat - ugyanolyan étrend mellett. Utána pedig FOKOZATOSAN kezdj átállni a diétás étrendre. Ha a sikeres diéta után is továbbsportolsz jóval kevésbé kell majd figyelned, hogy miből mennyit.
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!