Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyjak le nyárig?...

Hogy fogyjak le nyárig? Milyen diétát alkalmazzak? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

L/165 cm/61 kg

-5 -10 kg jó lenne ha lemenne...


2013. febr. 4. 21:04
 1/2 anonim válasza:
nem értem, h miért szeretnél fogyni, mert a te magaságodhoz az inkább kevés. de ha mindenáron fogyni szeretnél, akkor én a természetes diétát ajánlom (én kb 5 hónapja csinálom), leadtam 12 kilót. A következőt tedd: Étkezz naponta 5x (bár én az uzsonnát elég sokszor kihagytam), naponta 2-3 szelet kenyértől ne egyél többet, kerüld a disznó húst, a tőlzsiros ételeket, tejtermékekben 1,5% -tól ne legyen több a zsírtartalom, fogyassz több csirkehúst, a kristály cukor helyett Édesítő szert használj (mert abban nincsen szénhidrát), reggelire ajánlom, h egyél szenvicset, uzsonnára valamilyen gyümölcsöt (délelőtt-délután), ebédre valamilyen csirkehúst akárhogy, vacsorára én műzlit szoktam enni tejjel és Édesítővel. Ha van valami kérdésed, írj privát üzit :)
2013. febr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Mivel a cm/kg teljesen rendben van, ne diétázz, hanem sportolj. Mivel a súlyod nem sok, ha "kövérnek" érzed magad, az attól, lehet, hogy kevés rajtad az izom.
2013. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!