Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta hatékony?

A 90 napos diéta hatékony?

Figyelt kérdés
Annyira ki vagyok borulva mert az elmúlt 2 hónapban felszedtem 10 kg és nem tudom h hogyan adhatnám le. Valaki segítsen ötletekkel. Főleg olyannal ami nem kerül sokba. Annyira gázul nézek ki. Minden nap a sirás keringet ha a tükörbe nézek. Jajjj valaki írjon és segítsen. pusz mindenkinek
2009. szept. 5. 20:28
 1/7 anonim válasza:
Anyum átlag heti 2 kilót fogyott vele, de rajta nem +10kg van... :-D
2009. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én fogytam vele kb 1 hónap alatt 6kg-t.
2009. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
7%
szerintem egyaltalan nem jo a 90 napos dieta. elso nap meg csakcsak, hogy hus meg zoldseg, de aztan a szenhidratnap kotelezo csokoladeval, pizzaval, sutemennyel, aztan meg kovetkezik egy gyumolcsnap...hat en nem tudok olyanrol, aki betartotta volna ezt a napot...lehet, csak nekem hangzik nagyon rosszul az egesz, igazabol nem is ertem mitol fogynak tole az emberek...mert en pl szinte rogton magamra szedek, ha sok szenhidratot viszek be egy nap. es ha jol tudom, ez a dieta foleg izmot bont le, nem a zsirt, amit valojaban kene. szerintem inkabb nezz korul itt az oldalon, sokan leirtak mar az egeszseges etkezes alapjait, es nem is kell sanyargatnod Magad hozza :)
2009. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az utolsó mondja:fogyni fogsz csak zsírból mivel fehérjét (nagy mennyiségben) 4 naponta eszel és még egyéb anyagokat se viszel be (metabolizmus)
2009. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
zsír helyet izmot akartam mondani (bocsi most vettem észre)
2009. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus ez a diéta nagyon hatékony a 2.hétnél vagyok és 4 kilót fogytam
2009. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az jó de hogy van honnan lehet megszerezni???
2009. okt. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!