Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hatékony lehet a 90 napos diéta?

Hatékony lehet a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Gáspár Győző (Győzike) lányának, Evelinnek is sikerült. Nekem is beválhat, bár én fiú vagyok.
2008. szept. 26. 21:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképpen, ez nemtől független, maga a diétázás is. csak szerintem nehéz betartani, de ha erős akarerőd van akkor biztos sikerülni fog, de mellette szerintem tornázz is, inkább fuss, vagy valamilyen ugrálósabb tevékenységet csinálj, ne súlyzózást meg ienek, és akkor még könnyebb lesz
2008. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Én tavaly próbáltam, két hónapig csináltam, mindent betartottam, de nem fogytam tőle. Szerintem azért mindenkinek nem működik.
2008. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom most fogyott 10 kg-ot és nem jár még a végénél, szerintem sikerülni fog, és ne csüggedj első héten ha még semmit nem mutat a mérleg, utána majd csak szaladnak le a kilok, de tényleg be kell tartani ami elö van irva.
2008. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni. Bár kicsit nehéz lesz, meg szinte külön kell főzni rám, de majd csak kialakul valahogy. Az első pár hét után ha nem tapasztalok eredmányt, lehet én is másikba fogok. Bár az tetszik benne, amit írnak róla, hogy akinek sok súlyfeleslege van, az gyorsan és sokt fog fogyni. Én is ebben bízok!
2008. szept. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!