Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hanyszor lehet elkezdene...

Hanyszor lehet elkezdene evente a 90 napos dietat?

Figyelt kérdés
en elkezdtem,de 1 honap utan abbahagytam,de megbantam es szeretnem elorol kezdeni.velemenyek?

2013. ápr. 26. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Szerintem egy evbe maximum 365x kezdheted ujra. Tehat, elkezded, majd 30 perc mulva abbahagyod es masnap ujrakezded. Sokan igy csinaljak a cigerattaval is!

Viccet felreteve, ne sanyargasd a tested tul sokat szerintem, enni kell, inkabb figyelj oda ra hogy egeszseges dolgokat es egeszseges mennyisegbe, akkor nagy baj nem lehet :) Az is lehet hogy ha valaki nagyon sokat eszik hosszu idon keresztul, ki van tagulva a gyomra marad egy kis ehsegerzete, de ha normalis hatarokon belul etkezel (szerintem) elobb utobb a tested is kovetni fogja a valtozast :)Egyszer En is akartam mar fogyokurazni, de helyette inkabb edzettem, es nalam bevalt

2013. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha megbántad a 90 napost,akkor örvendj az ész a logika és az egészség felé megtett első lépés diadalának.

ne megint elkövesd újra és tovább árts magadnak.

legyél erős és állj ellen a kártékonyságnak és a tudatlanságnak.

tudom,hogy nehéz ez,de nem lehetetlen.

[link]

2013. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 év -> 360 nap

360 / 90 nap = 4

4-szer fér bele az évbe. Egyszer sincs értelme.

2013. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!