Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges 90 napos diétával...

Lehetséges 90 napos diétával 20 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

A diéta betarthatónak tűnik, és sok sikeres fogyózó beszámolóját olvastam.

Ha rendesen betartom, lehetséges lenne kb. 20kg-ot fogyni?

95-ről indulva, tehát nagy feleslegből kéne ennyi leadni, de még maradna is belőle.


Aki kipróbálta, mennyit fogyott vele?



2013. máj. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
lehet vele fogyni, aztán majd szépen vissza is hízol 35-öt. A 90 napos egy baromság, ekkora súlyfeleslegnél már az alapgondolkodásod megváltoztatására van szükség és arra, hogy elfogadd: sosem ehetsz úgy az életben ezután, ahogy szeretnél. És nem csak 90 napig... akik sikertörténeteket írnak le, sosem írják le a szomorú valóságot, hogy vissza is hízzák a leadott kilókat jócskán.
2013. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szénhidrátevés miatt hízik el sok millió ember (csak ebben az országban), természetes hogy szénhidrátevéssel (90 napos) le is lehet fogyni. Olyan telibesz.art zokni formát lehet elérni, leromlott egészségi állapotot, még az eddiginél is rosszabb emésztést, hogy azt csak öröm nézni. Már ha valaki nagyon perverz és ennek örül :(
2013. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincsen semmi probléma a 90napos diétával(nagynénémmel csináltuk végig, a végén Ő elment kivizsgáltatni magát és makkegészséges volt :) ), igen vissza lehet hízni, de csak akkor ha észnélkül zabálunk a 3 hónap letelte után. A hízékony embereknek sajnos életmódot kell változtatniuk, el kell fogadniuk,hogy ez így nem mehet tovább.

2011. augusztusában 92 kilóról lefogytam 80-ra /két víznapot tartottam csak/ Utána kb 1,5évig csak gyümölcsöt reggeliztem, fehérkenyeret nem eszek.(tartottam a súlyom)

Most 7. hete komolyabban változtattam az étrendemen, csökkentettem a bevitt kalóriámat és 73kg vagyok.

Persze egyik diéta sem tökéletes, egyedül az életmódváltás a megfelelő, de engem segített elindulni az úton :)

2013. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

** 2011.08. : ekkor kezdtem a 90 naposat

és mindenféle diétához elengedhetetlen a sport!! :)

2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!