Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon nem ehetek...

Szénhidrát napon nem ehetek édes péksütit csak sósat?

Figyelt kérdés

Nem ehetek kakaós csigát, mákos búrkiflit.... csak sós pogit, sajtos rudat....?

Palacsintát ehetek?

Ha pizza, mi mehet rá a paradicsomon, fokhagymán kívül?



2013. máj. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Minden formában hízást okoz a liszt, hiszen keményítő. Hogy sót teszel rá, vagy még egy kis cukrot az sokat nem befolyásol, hiszen az édes péksütemény az cukor + keményítő (keményítő = cukor!) a sós péksütemény pedig só + keményítő.. lényegében nincs különbség.


Igazából tortát is ehetnél, az is ugyan abból a lisztből készül mint a pizzatészta, bizony. Pizzára ugye már liszt.. mindegy mit eszel hozzá, különösebben jól már nem jársz. Ha lisztet eszik valaki, akkor próbáljon meg ne sok zsírt enni.. de ha valaki lisztet eszik, az már régen problémás :S

Van értelme azt írni, hogy más zöldségeket tegyél rá? Vörös hagymát, paprikát, olivát.. De hihetetlen, éppen egy pizzáról van szó elvileg fogyókúra alatt..!!!

2013. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

tegnap 16:00

Téged már a pizza is meglep? Elvileg ez egy diéta, ami a testzsír leadásáról kellene, hogy szóljon. Erre ezek az idióták három napon keresztül szénhidrátot esznek (a keményítő és a gyümölcs is szénhidrát, nem is értem miért van külön...). Utána a negyedik napon megengedett valamennyi fehérje is... hihetetlen, milyen mélyre süllyednek mostanában az emberek. Nem, nem venne egyik sem a kezébe egy könyvet az emberi szervezet alapvető anyagcseréjéről, az túl logikus lenne... helyette nők lapját meg az apám f@sza tudja hogy miket olvasnak.


A sok szénhidrát miatt megmarad rajtuk a zsír, alóla pedig a fehérjehiány miatt szépen eltűnik az izom, és mennek lefele a kilók. A hülyegyerek meg örül a fejének, hogy mennyit fogyott. Hihetetlen. Csak most néztem utána ennek a diétának, de... ennyi elég is volt, nem akarok nagyobb agyfaszt kapni.

2013. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha a kérdésre érkezne válsz.

Elég sok kérdést-választ elolvastam itt a kategóriában, és egyet nem értek.

Aki nem ért egyet a diétával, miért olvassa és miért válaszol?

Belemehetnék mélyebben , de nem éri meg ilyenek miatt....

2013. máj. 31. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert utáljuk nézni a kamudiétáktól elhízott lisztza.báló csajokat. Ennyi az egyetlen ok, amiért nem akarjuk hogy sós péksüteménnyel vagy palacsintával akkora seg.get hizlalj magadra mint egy ház.


Hidd el, ami neked nem jó arról megpróbálunk lebeszélni. Nekem a gyomrom kifordul már a gondolattól is, hogy ki kell mennem a sok birka közé, lemegyek a metróba és ott fogják tömni előttem a dagadt csajok a pizzát, fornettit. UTÁLOM!

Ne legyél olyan mint ők.. ne legyél tehén mert hidd el az neked sem jó, nem csak engem fogsz idegesíteni, a saját életedet is tönkreteszed.


Nincs esély egyetérteni ilyen kamudiétákkal, ez csak lisztzabálás nem több. Ezt te is látod.. sós péksütemény.. egyébként meg válaszoltam a kérdésedre: a cukor ugyan olyan szénhidrát mint a keményítő, konkrétan a keményítő az glükózból áll, az édes péksüteményekben a cukor miatt fruktóz is van + glükóz + keményítő ugye a liszt. Itt a válaszod, az egész sz.ar. Ne edd.

2013. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor írd meg, hogy miért nem jó nekem, írd meg, hogy mit csináljak, hogy jó legyen nekem, de ne kritizálj, ne trágárkodj, és főleg nem ilyen stílusban!

Honnan tudod te, hogy ki vagyok, mi vagyok, milyen céllal és milyen tudással????

Állítsd le magad! Légy kulturált!

2013. máj. 31. 08:09
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Kulturált vagyok. Én kolbászt, szalonnát és paradicsomot reggeliztem. Eszembe nem jutna lisztet enni. Én nehezen híznék el, de cukorbeteg és szívbeteg edzés mellett, szálkás testalkattal is lehet egy ember.


Az indulatos részt az írásomban szimplán a sajnálat és a tehetetlen düh okozta. A magyarokat beetették. Már nem húst akarsz enni és zöldségeket ahhoz hogy szép alakod legyen és jó egészséged (lásd a reggelimet), hanem lisztet, ami végső soron cukor.


Kedves Kérdező, nem vagyunk cukorevők. Amíg úgy gondoljuk, hogy nekünk lisztes ételeket szabad enni, főleg ha ezekre alapozzuk az étkezésünket.. nézd, nem ismerlek de tudom hogy eddig is ilyeneket ettél. És ez jó volt neked?

Mindketten, idegen emberekként is tudjuk hogy egyikünknek sem jó, ha péksüteményeket eszünk. Nekem más okok miatt rossz, te meg zsírosodsz tőlük.


Egyél zöldséget, húst, gyümölcsöt. Paleózz, ketogénezz, esetleg állíts össze egy SZÉNHIDRÁTSZEGÉNY szálkásító étrendet (ez a legmacerásabb viszont nem eredményesebb mint az egészséges táplálkozás) de e három közül válassz táplálkozási módot, mert ezeknek van érdemi, tudományos hátterük.


De azzal hogy zöldséget, húst és gyümölcsöt egyél igazából leírtam azt a választ, amire minden fogyózó vár. Vagy nem erre várnak, de mégis erre lenne igazán szükségük.


Elnézést ha a stílusommal bántó voltam, lehet közben rossz napjaim vannak és ez kiérződik.

2013. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na a kolbász meg a szalonna az aztán k.urvára egészséges.
2013. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kolbász és a szalonna nem feltétlen alkalmas a testzsír csökkentésére, viszont mérföldekkel egészségesebb mint a szénhidrát bármilyen formája. Ha nem rendszeresen naponta többször eszed, akkor semmiféle egészségügyi gondot nem okoz a zsíros hús. De persze a legjobb a sovány hús.


Mértékkel tényleg baromi egészséges, igazad van.

2013. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy látom/gondolom, hogy az emberek többségének is potenciálisan igen kedvező a közepesen magas zsírbevitelű étkezés. Akár a magas zsírbevitelű is, a ketogén táplálkozás a velejáró igen alacsony és stabil inzulinszinttel a fogyás egyik leghatékonyabb módszere lehet. És kimondottan zsírigényes.
2013. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!